سازنده ها و تعاونی مسکن های منطقه 22 چیتگر

6نفر

سازنده ها و تعاونی مسکن های منطقه22 چیتگر

در این بخش تلاش داریم که اطلاع رسانی مفیدی انجام بدهیم در جهت معرفی سازنده ها و تعاونی مسکن های خوشنامی که هدفی جز به ثمر نشاندن پروژه و خانه دار کردن مردم و رونق مسکن ندارند.

مطمئنا وقتی صحبت از خوب بودن میشود فاکتورهایی در نظر هست که تیم حرفه ای و با سابقه گروه سرمایه گذاری مروارید با بهره گیری از تجربیات خود به این نکات دقت نموده و بهترین رو به شما معرفی خواهد کرد.

  • ثبت رسمی در وزارت تعاون و وزارت مسکن و شهرسازی

در بحث تعاونی مسکن ها ثبت تعاونی از نکات حائز اهمیت است.شرکت های عمرانی و تعاونی مسکن ها میباست زیر نظر ارگانهای نظارتی باشند و با شماره ثبت مشخص و قابل استعلام میتوان از این امر اطمینان حاصل کرد.عمدتا در معرفی سازنده ها و پروژه های معتبر منطقه22 تهران ما شماره ثبت تعاونی را اعلام میکنیم که طبق آنچه اعلام شد قابل استعلام است.

  • رزومه قابل رویت و بازدید از پروژه های ساخته شده

یکی دیگر از موارد،بحث رزومه قابل رویت هست.به این معنا که سازنده (تعاونی مسکن و یا سازنده شخصی) تا به حال چه سازه هایی ساخته و تحویل داده!!

با بررسی رزومه میتوان اطمینان حاصل کرد سازنده چه عقبه ای دارد؟

برخورد با اعضا پروژه به چه صورت است؟

آیا پروژه های قبلی خود را در زمانبندی مشخص شده تحویل داده است؟

متریال و مواد ساخت مرغوب در پروژه های قبلی استفاده کرده است؟

آیا مدتی بعد از تحویل واحدها به اعضا سند تک برگ شخصی برای واحدها گرفته است؟

جواب این سوالات موقعی روشن خواهد شد که پیش خریدار محترم با بررسی و مداقه نهایی رزومه های سازنده را رویت نماید.

ما در معرفی سازنده ها و تعاونی مسکن های معتبر منطقه22 تهران رزومه ی کامل سازنده ها اعلام میشود و شما با ورود به صفحه ی هر پروژه از کم و کیف رزومه و عقبه آن ها مطلع خواهید شد.

البته که تیم متخصص ما تمام این مراحل را با دقت و ریزبینی دنبال نموده و بهترین هارو خدمت شما معرفی مینماییم.

  • عمل به تعهدات سازنده در قبال پیش خریداران

همانطور که گفته شد تمام سازنده هایی که در سایت گروه سرمایه گذاری مروارید خدمت شما معرفی میگردند از حیث اعتبار با ریزبینی فیلتر شده اند.عمل به تعهدات از صفات بارز خوشنام ها خواهد بود که این عمل به تعهدات از جوانب مختلفی مورد بحث هست از جمله تحویل به موقع واحدها به پیش خریداران،دلسوزی نسبت به خوش ساخت بودن پروژه و استفاده از بهترین متریال موجود و از همه مهمتر مراعات اعضا در اقساط و هزینه ساخت معقول!

سازنده خوب تمام تلاشش رو بابت اخذ سریع مجوزات و موانع ساخت انجام میدهد و نمیگذارد خللی در روند سرعت پروژه وارد شد و از طرفی با محاسبه دقیق قیمت ها و خرید خوب،هم متریال درجه1 استفاده میکند و هم روی دست پیش خریداران هزینه های گزاف نمیگذارد.

  • ثبت و نقل و انتقال قطعی 

بحث مالکیت ونقل و انتقال قطعی برای هر سرمایه گذار و پیش خریداری مهم هست.بعضا تعاونی هایی هستند که در بحث جابه جایی خیلی مته به خشخاش نمیگذارند و به اصطلاح عوامانه سرسری با قضیه برخورد میکنند که به هیج وجه مورد قبول نیست.سهام،واحد و یا امتیاز باید دارای دفترچه مالکیت تعاونی یا سازنده باشد و نقل انتقال از شخصی به شخص دیگر حتما با حضور طرفین و در دفتر تعاونی مربوطه و با مهر و امضا و تایید تعاونی یا سازنده انجام بپذیرد.

به طور مثال  تعاونی عمرانی ابنیه آکام که به جرات جز بهترین هاست بخش مخصوص نقل و انتقالات دارد که بسیار مرتب و شسته رفته و قانونی روند جابه جایی مالکیت را انجام داده و همزمان خریدار و فروشنده را از کم کیف انتقال مطلع میسازند.

 

نگارنده: پدرام افشار