معرفی پروژه های مطمئن چیتگر منطقه 22

151نفر 1402/11/26 65227

تحلیل مختصر از صفحه معرفی پروژه های منطقه22 تهران

اگر دنبال سرمایه گذاری هستید و یا دنبال پیش خرید خانه ای هستید که در آینده نه چندان دور صاحب خانه ای شوید مطمئنا این مطلب میتواند راهنمای خیلی خوبی برای شما باشد.دراین مطلب میتوانید دغدغه های خود را دنبال کنید و پیش خریدی معتبر انجام بدید.

پیش خرید معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

  1. سازنده معتبر و پررزومه : اصالت سازنده و تعاونی مسکن و رزومه قابل رویت(که حتما باید توسط پیش خریداردیده شود) یکی از ویژگی هایی هست که باعث میشه پیش خریدار راحت تر پا در عرصه خرید بگذارد.
  2. اسناد مالکیت زمین و مجوزات:برخی سودجویان با زمینی که هیچگونه اصالتی ندارد اقدام به عضوگیری میکنند.سند تک برگ به نام تعاونی و جواز ساخت و دستور نقشه از الزامات میباشد.
  3. کارگروه ساخت و پیمانکار:این بند ارتباط زیادی با بند یک دارد،همانطور که کارفرما مهم هست،پیمانکار و رزومه کاریش هم جز واجبات هست تا اینکه بتوان مهر اطمینان به پروژه زد.
  4. قیمت منطقی :بعضا قیمت های عجیبی در منطقه شاهد هستیم که با حساب سرانگشتی و استعلام قیمت روز زمین و ساخت متوجه میشیم قیمت پایین صرفا جهت کلاهبرداری هست و با این اعداد نه زمینی خریداری میشه و نه برجی ساخته خواهد شد.پس توصیه ما این هست که برای خرید هوشمندانه تفکر و تحقیق کنید

تمام اینها بعلاوه مواردی که کارشناسان ما راهنماییتون میکنند مواردی هست که اعتبار یک پروژه رو تضمین میکند.

5تا ازشرکت ها و تعاونی مسکن های معتبر در منطقه22 تهران

  • شرکت ساختمانی تندیس

با رزومه درخشان در پروژه تندیس-تندیس زنبق ظفر-تندیس اقاقیا

  • شرکت نیکان سازه سدید

با رزومه درخشان در پروژه تریتیوم1

تریتیوم2

تریتیوم4

تریتیوم VIP

  • تعاونی عمرانی ابنیه آکام

با رزومه درخشان در پروژه های نارنجستان 1

نارنجستان2

نارنجستان3

نارنجستان4

نارنجستان5

  • تعاونی عمرانی ابینه همت

با رزومه درخشان در پروژه های لکسون

فرزانگان

تجاری اداری آرتمیس

البرز

الوند

زاگرس

  • شرکت نامی اریکه پارسیان

بارزومه درخشان در پروژه های برج افرا

مروارید2

مروارید3(میلان)

ونوس هوملند

چطور در موقع خرید،از اصالت امتیاز مطلع شویم؟

یکی از وظایف مدیرقرارداد رویت اسناد و مدارک و مستندات امتیاز هست که توسط فروشنده ارائه میشود که همین امر خیال خریدار را از صحت وسقم امتیاز راحت میکند.ما در گروه سرمایه گذاری مروارید به این امر اکتفا نمیکنیم و به محض عقد قرارداد مشاور به همراه خریدار به دفترتعاونی مربوطه مراجعه نموده و استعلام دقیق و بعضا کتبی از مورد معامله دریافت مینماییم.

نگرانی در مورد نقل و انتقال همیشه مطرح هست و اما راهکار صحیح چیست؟

در دفتر گروه سرمایه گذاری مروارید فقط خریدار و فروشنده بهم معرفی میشوند و توافقات(به شرط استعلام) مکتوب میشود.نقل و انتقال قطعی و تسویه حساب مالی فقط میباست در دفتر تعاونی یا شرکت مربوطه انجام شود و نقل و انتقال بدون ثبت در دفتر تعاونی یا شرکت سازنده فاقد اعتبار میباشد.