درباره ما

63نفر 1398/04/22 11671

احداث دریاچه شهدای خلیج فارس در منطقه 22 بی شک یک پدیده در حوزه سرمایه گذاری مسکن طی 10 سال گذشته به شمار می رود. پدیده ای که بسیاری از سرمایه های سرگردان و سرمایه گذاران هوشمند را به منطقه 22 کشاند و تاثیر شگرفی را بر معادلات ملک و مسکن در سطح پایتخت گذاشت. پروژه های مسکونی و تجاری، اداری بسیاری در قالب برج های بلندمرتبه در کنار پروژه های عمرانی و خدماتی با سرعت ساخته شدند و منطقه 22 را تبدیل به یکی از مدرن ترین و بروزترین شهرهای تهران نمودند. 
سازنده های متعددی در قالب عمدتا تعاونی مسکن های ارگانی و سازمانی و چند سازنده شخصی معتبر، در منطقه 22 شروع به برج سازی نمودند و تنوع پروژه به قدری زیاد شد که برای خریداران و سرمایه گذارانی که از سراسر ایران و حتی خارج از ایران قصد ورود به این منطقه را داشتند، وجود یک مشاور آگاه، باتجربه، صادق و البته آشنا به تمامی پروژه های منطقه 22 جزو ضروریات شد.
گروه سرمایه گذاری مروارید با مشاورینی فعال و آشنا به تمامی پروژه های منطقه 22 و پشتوانه ی تجربه ای نزدیک به یک دهه فعالیت حرفه ای و مستقیم با سازنده های معتبر منطقه 22 تصمیم به تشکیل کارگروهی تخصصی نمود با سبک جدید و متفاوتی از خدمات مشاوره ای به سرمایه گذاران حوزه مسکن در منطقه 22 تهران. با گروه سرمایه گذاری مروارید می توانید به سطحی از اطلاعات پروژه های در حال ساخت و ساخته شده دست یابید که با آیتم هایی خاص و کاربردی تفکیک شده اند و خریداران با هر فیلتری می توانند به تحلیلی منطقی و برآوردی نزدیک به واقعیت، به انتخاب پروژه مناسب با بودجه و سلیقه شان دست یابند. 
از طریق تلفن، سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام و مراجعه حضوری می توانید با مشاورین گروه سرمایه گذاری مروارید در ارتباط باشید.