نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند)

نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند)

پلان نقشه پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند)

پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند)

پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند)

نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) پلان نقشه پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند) پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند)
1 از 5
نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) نمای 3D پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) پلان نقشه پروژه بقیه اله5 (ونوس هوم لند) پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند) پروژه بقیه اله 5 (ونوس هوملند)

پیش فروش پروژه مسکونی مروارید بقیه الله 5 (ونوس هوم لند) بلوار اردستانی


امکانات پروژه

تحلیل پروژه مجلل مروارید بقیه الله 5 (ونوس هوم لند)

بلاخره انتظار ها به سر رسید و بعد از مدت ها شرکت ها و تعاونی های معتبر و خوشنام منطقه پروژه های جدید خود را شروع کردند.خب مطمئنا دور از ذهن نبود که در بحبوحه تلاطم های قیمتی ارز و مشغله مردم به مسائل قبل نوروز1402 در کمتر یک روز پذیره نویسی(عضوگیری) این پروژه ها در اواسط اسفندماه 1401 به اتمام برسد و معاملات در این پروژه ها با حق امتیاز انجام شود.این یعنی سوددهی در کمترین زمان ممکن،یک روز!!!!یکی از این پروژه های معتبر پروژه نارنجستان 5 هست که استقبال بی نظیری اتفاق افتاد که خارج از انتظار نبود.

ولی خب بعد از چند سال خبر شروع پروژه جدید شرکت نامی اریکه پارسیان (بقیه الله سپاه) با نام بقیه اله 5 یا همان ونوس هوملند خبر خوبی برای سرمایه گذاران و پیش خریداران بود.از مزایای این پروژه فروش به صورت یک واحد کامل،متراژهای متنوع،موقعیت مکانی مناسب و از همه مهمتر سازنده و متولی کار یعنی شرکت نامی اریکه پارسیان میباشد که با رزومه کاری در پروژه های کم نظیری چون  مروارید بقیه اله 1  و  مروارید بقیه اله2  و  پروژه میلان  به جرات جز بهترین هاست.

کاربری پروژه مجلل مروارید بقیه الله 5 (ونوس هوم لند)

پروژه دارای کاربری مسکونی میباشد.

سازنده پروژه مجلل مروارید بقیه اله 5 (ونوس هوم لند)

کارفرما و سازنده پروژه،شرکت نامی اریکه پارسیان میباشد.

موقعیت مکانی پروژه ونوس هوم لند

تهران-منطقه22-بلوار اردستانی-خیابان دانش غربی

مشخصات کلی پروژه مجلل مروارید بقیه اله 5 (ونوس هوم لند)

پروژه در زمینی به مساحت 5500 مترمربع و با تراکم مفید مسکونی به متراژ 20860 متر مربع و در قالب یک بلوک 25طبقه مجموعا شامل(21 طبقه مسکونی+1طبقه لابی مجلل +3طبقه پارکینگ و انباری) در حال ساخت میباشد.تعداد کل واحدهای پروژه مجموعا 175 واحد مسکونی میباشد.

متراژهای پروژه مجلل مروارید بقیه اله 5 در پنج تیپ متراژی از جمله 105 متری-112 متری-115 متری-118 متری-138 متری (2خواب و 3 خواب میباشد)

طبق اعلام تعاونی از طبقه اول مسکونی تا طبقه نوزدهم در هر طبقه  9 واحد میباشد

طبقه بیستم و بیست و یکم در هر طبقه 5 واحد میباشد

و طبقه بیست و دوم (آخر) به صورت پنت هاوس و دارای 3 واحد مسکونی میباشد.

به دلیل جای قرارگیری مناسب پروژه،تمامی واحدهای شمالی دید (ویو) بی نظیر کوه و واحدهای جنوبی دید (ویو) نمای دلنشین شهری را دارا میباشند.البته که دید واحدها از 4طرف برج ابدی میباشد.

طبق اعلام تعاونی تحویل واحدهای پروژه ونوس هوم لند 5 ساله میباشد که البته با عقبه ای که از شرکت نامی اریکه پارسیان میشناسیم مثل مابقی برج ها قطعا زودتر از موعد تحویل پیش خریداران خواهد شد.

پروژه مروارید بقیه اله 5 در مرحله انجام فنداسیون میباشد و تمامی مجوزات لازم و قانونی را از مراجع ذیربط اخذ کرده است.

 

امکانات پروژه مروارید بقیه الله 5 (ونوس هوم لند)

پروژه بقیه اله ۵ ( پروژه ونوس هوم لند ) با الگوبرداری از جدیدترین و پیشرفته ترین برج ها در کشورهای مطرح دنیا ، طراحی و ساخته خواهد شد. بنابراین جدیدترین امکانات برای این پروژه بزرگ درنظر گرفته خواهد شد.

امکاناتی نظیر:سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی ، آسانسورهای جداگانه برای حمل بار و حمل نفر ، خانه و مهدکودک ، سیستم شوتینگ زباله مدرن، سالن مجالس و اجتماعات ، سیستم کنترل تردد هوشمند ، پارکینگ های اختصاصی ، سیستم اطفاء و اعلام حریق ، پنجره های دو جداره ، درب های ضد سرقت ، سالن های ورزشی GYM ، سونا ، استخر ، جکوزی ، مسیرهای ویژه برای تردد معلولین ، سیستم تهویه مطبوع مشاعات و واحدها و … از جمله امکانات این پروژه می باشد.

روال خرید و فروش در پروژه مروارید بقیه اله 5

در زمان عضوگیری تمام واحدها به اعضا واگذار شده و برای خرید باید از عضو خرید نمایید.روال خرید و فروش به صورت واریزی امتیازی میباشد و این بدان معنی هست که فروشنده به غیر از مبلغی که بابت واحد به تعاونی پرداخت نموده،مبلغی را به عنوان حق امیاز دریافت مینماید.

تمامی واحدها در پروژه دارای دفترچه مالکیت قطعی میباشند و نقل و انتقال قطعی در دفتر شرکت نامی اریکه پارسیان انجام میشود.

قرارداد ساخت،اقساط و شرایط پرداخت پروژه مروارید بقیه اله 5 (ونوس هوم لند)

هزینه خرید زمین،تراکم و مجوزات برای اعضا بسته به متراژ و جهت و با لحاظ ضریب مرغوبیت از متری 15.900.000 تومان تا 17.900.000 تومان مختلف میباشد که اعضا میباست پرداخت نمایند.

طبق جدول پرداخت هزینه زمین،تراکم و مجوزات،اعضا میبایست این مبالغ را تا 10 تیرماه 1402 به سازنده پرداخت نمایند و طبیعتا بعد از تسویه این مبالغ،شرکت جدول اقساط ساخت را اعلام مینماید.


شماره تماس دفتر خریدوفروش پروژه 02148000944

02148000944

جدیدترین پروژه بقیه اله در منطقه22 تهران کجاست؟

جدیدترین پروژه درحال حاضر مرواریدبقیه اله5 هست که در بلوار اردستانی هست

سازنده پروژه مروارید بقیه اله 5 (ونوس هوم لند) کیست؟

شرکت معتبر نامی اریکه پارسیان میباشد.

ساعت کاری دفتر خریدوفروش پروژه مروارید بقیه اله 5

همه روزه از 10 صبح تا 8 شب