چرا سرمایه گذاری در منطقه 22

3نفر 1401/09/05 1197

چرا سرمایه گذاری در منطقه 22

در این مطلب خواهید خواند:

سرمایه گذاری در زمینه املاک از آن دسته از سرمایه گذاری هایی است که در طول زمان به شدت حائز اهمیت بوده قطعا برای همه ی ما پیش اومده که با افرادی مواجه شدیم که با خریدن یک ملک سود های میلیاردی کردند و همچنین با افرادی هم مواجه شدیم که روی املاکی سرمایه گذاری کردند که سود های ناچیزی داشتند،تفاوت در چیست؟در دانش سرمایه گذاری همه ی آدمها مایلند که سود بکنند اما همه از دانش سرمایه گذاری اطلاع ندارند یا خیلی ها صرفا براساس اینکه دوروبری هاشون چه سودهایی کردند سرمایه گذاری انجام میدهند؟
نکته مهمتر، قطعا زمان هایی بوده به این فکر کنیم یا جایی شنیده باشیم که چندسال پیش این منطقه که الان جز بهترین مناطق سرمایه گذاری محسوب می شود چندسال پیش محدود آدم هایی حاضر بودند بابتش هزینه پرداخت کنند و این افراد الان جز سرمایه گذاران بزرگ محسوب می شوند.

در این مقاله میخواهیم به دلایلی بپردازیم که به شما این اگاهی رو بدهد که

چرا الان بهترین زمان سرمایه گذاری در منطقه 22 محسوب می شود؟

این روزها سرمایه گذاری در منطقه ای که به قطب گردشگری پایتخت تبدیل شده است که مهم ترین عامل ساخت و ساز این منطقه به شمار می رود.  از نکاتی که باعث شده منطقه 22 به شدت مورد توجه قرار بگیرید وسعت 6200 هکتاری این منطقه که جز بزرگترین مناطق تهران محسوب میشود  و 1300 هکتار این منطقه رو فضای سبز تشکیل میدهد.
دریاچه مصنوعی خلیج فارس از نماد های شگفت انگیز منطقه 22 محسوب میشه و از عوامل اساسی و مهم برای ساخت و ساز در این منطقه است.

فقط کافیه به افزایش قیمت مسکن در منطقه 22 قبل و بعداز احداث دریاچه چیتگر نگاهی بیندازید تا متوجه تاثیر دریاچه چیتگر در رشد منطقه 22 بشوید.

انفجار رشد چشمگیر منطقه 22

قیمت ملک قبل از احداث دریاچه چیتگر 2 تا 3 تومان برآورد میشد. اما اندکی بعد از زمان تاسیس دریاچه چیتگر قیمت این منطقه به 5 تا 7.5 رسید. یکی دیگه از دلایل افزایش قیمت چیتگر علاوه بر دریاچه چیتگر احداث مجموعه های تفریحی مانند پارک چیتگر، آبشار تهران، باغ ملی گیاه شناسی و … است ،که باعث افزایش قیمت چشمگیر در این منطقه شده است و از دلایل عمده سرمایه گذاری تعاونی های دولتی، انبوه سازان و سازندگان برای ساخت برج ها و مسکن در اطراف چیتگر است.در حال حاضر متوسط قیمت ملک در چیتگر از متری 40 میلیون  تومان تا 80 میلیون تومان برآورد شده  است ،البته اگه بخواهید با بودجه کمتری سرمایه گذاری کنید، پیش فروش واحدهای آماده که از متری 18 تومان شروع می شود می تواند برای شما سودآوری خوبی داشته باشد.

این رشد و پیشرفت چشمگیر در منطقه 22 که باعث شده سرمایه گذارن منطقه 22 سود 60 تا 150 درصدی بکنند.

معجزه سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 به واسطه پروژه های بین المللی مثل ایران مال که بزرگترین مال خاورمیانه محسوب میشود ،پروژه شهربازی هزار و یک شهر این نوید رو به سرمایه گذاران در این منطقه میدهد که  منطقه 22در آینده نه چندان دور جز مناطق اول تهران خواهد بود که سرمایه گذاری در آن رشد زیادی برای سرمایه گذاران این منطقه خواهد داشت و شما معجزه سرمایه گذاری در این منطقه رو در زمان کوتاهی میتوانید شاهد باشید. نکته حائز اهمیت منطقه 22  علی رغم آب و هوای خوش، مراکز تجاری بزرگ و ده ها مراکز جذاب و گردش پذیر اهالی این منطقه با معضل آلودگی روبرو نیستند و محلی آرام برای زندگی ساکنین محسوب می شود.

سرمایه گذاری در منطقه 22 به عنوان قلب تپنده سرمایه گذاری مسکن در حاضر محسوب می شود ،املاک و برج های منطقه 22 آینه ی تمام نمای تهران فرداست.

منطقه 22 با داشتن گزینه های رنگارنگ برای سکونت و صد البته وجود گزینه های وسوسه انگیز برای سرمایه گذارن پیش فروش املاک منطقه 22 ترغیب افراد می شوند.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران از آن جهت خیلی اهمیت دارد که رشد قیمت مسکن در ۱۵ سال اخیر در منطقه ۲۲ تهران بیش از میزان تورم و بیش از ۹۰ در صد مناطق دیگر تهران بوده است. دلیل دیگر تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران وجود تعاونی‌های دولتی و نیمه دولتی در منطقه می‌باشد به‌طوری که بازار پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران بسیار داغ تر از سایر مناطق تهران می‌باشد. 

وجود تعاونی‌های مختلف، تعاونی های معتبر و پروژه های با مراحل ساخت مختلف باعث شده است که سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران تقریباً با هر بودجه و سلیقه‌ای امکان پذیر باشد و این تنوع سرمایه گذاری باعث جذابیت زیاد منطقه 22 تهران برای سرمایه گذاران شده است به طوری که ما حتی سهام فروش  آپارتمان به صورت متری هم در منطقه 22 داریم.

زنگ خطر در سرمایه گذاری منطقه 22

افزایش سوددهی سرمایه گذاری در منطقه 22  باعث ورود برخی از سودجویان در منطقه  22 شده است که این افراد به اسم سرمایه گذاری و تعاونی های نامعتبر در حال جذب سرمایه از سرمایه گذاران هستند که این تعاونی ها تنها کاری که نمی خواهند انجام بدهند انجام پروژه ها برای تقاضای سرمایه گذاران است،پس از همه ی عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در منطقه 22 دارند تقاضا میکنیم حتما در این زمینه با مشاورین قدیمی و خبره مشورت بگیرید که بتوانید برای سرمایه گذاری متناسب با بودجه خود با پروژه هایی که جای رشد بالایی دارند و توسط تعاونی های معتبر در حال ساخت هستند آشنا شوید.

برای آگاهی بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در منطقه 22 حتما با همکاران ما در گروه سرمایه گذاری مروارید که بالای 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای در سرمایه گذاری دارند در ارتباط باشید فقط کافیست با مشاورین خبره ما در ارتباط باشید.

برای سرمایه گذاری در منطقه 22 چه پروژه های در اولویت هستند؟

متناسب با نقدینگی شما انتخاب متفاوت می شود اما اگر دنبال افزایش ارزش افزوده ملک در مدت زمان کوتاهی هستید اولویت با پروژه های در حال ساخت است.

میزان سود آوری پروژه های درحال ساخت منطقه ۲۲ چه قدر است؟

با توجه به موقعیت مکانی پروژه و میزان نزدیک شدن به زمان تحویل برج سود آوری ۴۰ تا ۷۰ درصد برای سرمایه گذاران دارد، که البته این میزان با توجه به شرایط اقتصادی و تورم افزایش یا کاهش خواهد داشت.

خرید و فروش پروژه‌های در حال ساخت منطقه ۲۲ به چه صورت است؟

خرید یا فروش پروژه‌های تعاونی ساز به صورت واریزی و امتیاز صورت می‌گیرد و پروژه‌های شخصی یا شرکتی به صورت متری با شرایط اقساط واگذار می گردد.

در این مطلب به طور خلاصه دلایل اینکه چرا سرمایه گذاری در منطقه 22 برای شما سودآوری بالایی به ویژه در چند سال آینده را خواهد داشت مطرح کردیم ،البته کاملا طبیعی است که سوالات بی شمار دیگری داشته باشید یا بخواهید متناسب با شرایط و بودجه خودتان مشاوره شوید .ما در گروه سرمایه گذاری مروارید با صبر و حوصله همراه با تخصص 15 ساله در زمینه سرمایه گذاری در منطقه 22 پاسخگویی شما هستیم .
با ما در ارتباط باشید
شماره تماس: 02148000944  


mehran 1 سال و 5 ماه قبل

بنده بالای ۱۰ واحد خریداری کردم برای سرمایه گذاری چون آینده روشنی داره

سید مجید کاظمی 1 سال و 6 ماه قبل

ممنون عاااالی بود