چرا سرمایه گذاری ملکی در منطقه22(چیتگر)؟؟

2نفر 1402/04/05 637

چرا سرمایه گذاری ملکی در منطقه22(چیتگر)؟؟

چرا سرمایه گذاری در منطقه 22(چیتگر)

سرمایه گذاری در زمینه املاک از آن دسته از سرمایه گذاری هایی است که در طول زمان به شدت حائز اهمیت بوده قطعا برای همه ی ما پیش اومده که با افرادی مواجه شدیم که با خریدن یک ملک سود های میلیاردی کردند و همچنین با افرادی هم مواجه شدیم که روی املاکی سرمایه گذاری کردند که سود های ناچیزی داشتند،تفاوت در چیست؟در دانش سرمایه گذاری همه ی آدمها مایلند که سود بکنند اما همه از دانش سرمایه گذاری اطلاع ندارند یا خیلی ها صرفا براساس اینکه دوروبری هاشون چه سودهایی کردند سرمایه گذاری انجام میدهند؟

نکته مهمتر، قطعا زمان هایی بوده به این فکر کنیم یا جایی شنیده باشیم که چندسال پیش این منطقه که الان جز بهترین مناطق سرمایه گذاری محسوب میشود چندسال پیش محدود آدمهایی حاضر بودند بابتش هزینه پرداخت کنند و این افراد الان جز سرمایه گذاران بزرگ محسوب میشوند.

در این مقاله میخواهیم به دلایلی بپردازیم که به شما این اگاهی رو بدهد که چرا الان بهترین زمان سرمایه گذاری در منطقه 22 محسوب میشود؟

بهترین محله منطقه 22 تهران

 

این روزها سرمایه گذاری در منطقه ای که به قطب گردشگری پایتخت تبدیل شده است که مهم ترین عامل ساخت و ساز این منطقه به شمار می رود.  از نکاتی که باعث شده منطقه 22 به شدت مورد توجه قرار بگیرید وسعت 6200 هکتاری این منطقه که جز بزرگترین مناطق تهران محسوب میشود  و 1300 هکتار این منطقه رو فضای سبز تشکیل میدهد.

دریاچه مصنوعی خلیج فارس از نماد های شگفت انگیز منطقه 22 محسوب میشه و از عوامل اساسی و مهم برای ساخت و ساز در این منطقه است.

فقط کافیه به افزایش قیمت مسکن در منطقه 22 قبل و بعداز احداث دریاچه چیتگر نگاهی بیندازید تا متوجه تاثیر دریاچه چیتگر در رشد منطقهد 22 بشوید.

انفجار رشد چشمگیر منطقه22

قیمت ملک قبل از احداث دریاچه چیتگر 2تا3 میلیون تومان برآورد میشد.اما اندکی بعد از زمان تاسیس دریاچه چیتگر قیمت این منطقه به5 تا7.5 میلیون تومان رسید.یکی دیگه از دلایل افزایش قیمت چیتگر علاوه بر دریاچه چیتگر  احداث مجموعه های تفریحی مانند پارک چیتگر،آبشار تهران ،باغ ملی گیاهشناسی واست ،که باعث افزایش قیمت چشمگیر در این منطقه شده است و از دلایل عمده سرمایه گذاری تعاونی های دولتی،انبوه سازان و سازندگان برای ساخت برج ها و مسکن در اطراف چیتگر است.در حال حاضر متوسط قیمت ملک در چیتگر از متری 70 میلیون تومان تا 110 میلیون تومان برآورد شده  است ،البته اگه بخواهید با بودجه کمتری سرمایه گذاری کنید پروژه های در حال ساخت حدودا از متری 18 میلیون تومان شروع می شود می تواند برای شما سودآوری خوبی داشته باشد. 

این رشد و پیشرفت چشمگیر در منطقه 22 که باعث شده سرمایه گذاران منطقه 22 (چیتگر) سود 60تا150 درصدی بکنند.

پیش‌فروش در منطقه 22 دریاچه چیتگر - ویرگول

معجزه سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22 به واسطه پروژه های بین المللی مثل ایران مال که بزرگترین مال خاورمیانه محسوب میشود ،پروژه شهربازی هزار و یک شهر این نوید رو به سرمایه گذاران در این منطقه میدهد که  منطقه 22در آینده نه چندان دور جز مناطق اول تهران خواهد بود که سرمایه گذاری در آن رشد زیادی برای سرمایه گذاران این منطقه خواهد داشت. 

و شما معجزه سرمایه گذاری در این منطقه رو در زمان کوتاهی میتونید شاهد باشد. نکته حائز اهمیت منطقه 22  علارقم آب و هوای خوش،مراکز تجاری بزرگ و ده ها مراکز جذاب و گردش پذیر اهالی این منطقه با معضل آلودگی روبرو نیستند و محلی آرام برای زندگی ساکنین محسوب میشود.

سرمایه گذاری در منطقه 22 بعنوان قلب تپنده سرمایه گذاری مسکن در حاضر محسوب میشود ،املاک و برج های منطقه 22 آینه ی تمام نمای تهران فرداست.

منطقه 22 با داشتن گزینه های رنگارنگ برای سکونت و صد البته وجود گزینه های وسوسه انگیز برای سرمایه گذارن پیش فروش املاک منطقه 22 ترغیب افراد میشوند.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران از آن جهت خیلی اهمیت دارد  که رشد قیمت مسکن در ۱۵ سال اخیر در منطقه ۲۲ تهران بیش از میزان تورم و بیش از ۹۰ در صد مناطق دیگر تهران بوده است. دلیل دیگر تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران وجودتعاونی‌های دولتیو نیمه دولتی در منطقه می‌باشد به‌طوریکه بازار پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران بسیار داغ تر از سایر مناطق تهران می‌باشد

وجود تعاونی‌های مختلف، تعاونی های معتبر وپروژه های با مراحل ساخت مختلف باعث شده است که سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران تقریباً  با هر بودجه و سلیقه‌ای امکان پذیر باشد و این تنوع سرمایه گذاری باعث جذابیت زیاد منطقه ۲2 تهران برای سرمایه گذاران شده است به طوریکه ما حتی سهام فروش آپارتمان به صورت متری هم در منطقه 22 داریم.

زنگ خطر درسرمایه گذاری منطقه 22

افزایش سود دهی سرمایه گذاری در منطقه 22  باعث ورود برخی از سودجویان در منطقه  22 شده است که این افراد به اسم سرمایه گذاری و تعاونی های نامعتبر در حال جذب سرمایه از سرمایه گذاران هستند که این تعاونی ها تنها کاری که نمیخواهند انجام بدهند انجام پروژه ها برای تقاضای سرمایه گذاران است،پس از همه ی عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در منطقه 22 دارند تقاضا میکنیم حتما در این زمینه با مشاورین قدیمی و خبره مشورت بگیرید که بتونید برای سرمایه گذاری متناسب با بودجه اتون با پروژه هایی که جای رشد بالایی دارند و توسطتعاونی های معتبر در حال ساخت هستند اشنا بشید.

برای اگاهی بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در منطقه 22 حتما با همکاران ما در گروه سرمایه گذاری مرواریدکه بالای 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای در سرمایه گذاری دارند در ارتباط باشید فقط کافیست با مشاورین خبره ما در ارتباط باشید.

برای سرمایه گذاری در منطقه 22 چه پروژه های در اولویت هستند؟

متناسب با نقدینگی شما انتخاب متفاوت میشود اما اگر دنبال افزایش ارزش افزوده ملک در مدت زمان کوتاهی هستید اولویت باپروژه های در حال ساختاست.

پیش فروش پروژه الماس (B1) برج حفاظت ارتش پهنه B شهرک چیتگر – گروه سرمایه  گذاری مروارید

میزان سود آوری پروژه های درحال ساخت منطقه ۲۲ چه قدر است؟

با توجه به موقعیت مکانی پروژه و میزان نزدیک شدن به زمان تحویل برج سود آوری ۴۰ تا ۷۰ درصد برای سرمایه گذاران دارد، که البته این میزان با توجه به شرایط اقتصادی و تورم افزایش یا کاهش خواهد داشت.

خرید و فروش پروژه‌های در حال ساخت منطقه ۲۲ به چه صورت است؟

خرید یا فروش پروژه‌های تعاونی ساز به صورت واریزی و امتیاز و یا حتی سهامی صورت می‌گیرد و پروژه‌های شخصی یا شرکتی به صورت متری با شرایط اقساط واگذار میگردد.

 

سخن آخر

در این مطلب بطور خلاصه دلایل اینکه چرا سرمایه گذاری در منطقه 22 برای شما سودآوری بالایی به ویژه در چند سال آینده را خواهد داشت مطرح کردیم ،البته کاملا طبیعی است که سوالات بی شمار دیگری داشته باشید یا بخواهید متناسب با شرایط و بودجه خودتان مشاوره شوید .ما در گروه سرمایه گذاری مروارید با صبر و حوصله همراه با تخصص 15 ساله در زمینه سرمایه گذاری در منطقه 22 پاسخگویی شما هستیم .

با ما در ارتباط باشید

02148000944 شماره تماس:

Morvaride22اینستاگرام ما: