پیش فروش پروژه مسکونی امام حسن مجتبی ارتش شرق دریاچه

8نفر 1402/03/01 6019

برج امام حسن مجتبی کنار باملند

برج های مسکونی امام حسن مجتبی

برج های مسکونی امام حسن مجتبی دریاچه

نمای برج های امام حسن مجتبی

برج امام حسن مجتبی منطقه 22

مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی

برج امام حسن مجتبی کنار باملند برج های مسکونی امام حسن مجتبی برج های مسکونی امام حسن مجتبی دریاچه نمای برج های  امام حسن مجتبی برج  امام حسن مجتبی منطقه 22 مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی
1 از 6
برج امام حسن مجتبی کنار باملند برج های مسکونی امام حسن مجتبی برج های مسکونی امام حسن مجتبی دریاچه نمای برج های  امام حسن مجتبی برج  امام حسن مجتبی منطقه 22 مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی

پیش فروش پروژه مسکونی امام حسن مجتبی ارتش شرق دریاچه


امکانات پروژه

تحلیل پروژه امام حسن مجتبی ارتش

پروژه امام حسن مجتبی که به پروژه ستاد مشترک نیز معروف است، یکی از بهترین پروژه های منطقه 22 می باشد که نزدیک به تحویل است. برج های امام حسن که یکی از برج های چهارگانه آن تحویل اعضا شده و در آن ساکن هستند و در طبقه همکف نیز واحدهای تجاری دارد که دایر شده اند، دو برج دیگر نزدیک تحویل دارد که با فاصله و چشم اندازی که نسبت به دریاچه دارند، از پرطرفدارترین پروژه های اطراف دریاچه خواهد شد. پروژه امام حسن ستاد مشترک ارتش به قیمت رسیده است و بیشتر برای مصرف کنندگان مناسب است تا سرمایه گذاری. 

کاربری پروژه امام حسن ارتش

برج های امام حسن مجتبی مسکونی می باشند.

سازنده برج های امام حسن مجتبی

پروژه امام حسن مجتبی توسط تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش ساخته می شود.

موقعیت مکانی برج های امام حسن مجتبی

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، انتهای بلوار امیرکبیر، شرق دریاچه، پروژه امام حسن مجتبی

مشخصات کلی پروژه امام حسن شرق دریاچه

پروژه تعاونی مسکن امام حسن مجتبی در قالب 4 برج 21 طبقه با موقعیت جغرافیایی بسیار عالی در مجاورت دریاچه زیبای خلیج فارس واقع گردیده و بسیاری از واحدهای پروژه دارای دید دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و بقیه واحدها دارای نورگیر فوق العاده و دید شهر بدون مشرف و مجاور می باشند که این مزیت به خاطر قرار گرفتن در مجاورت بافت سه طبقه شهرک گلستان برای پروژه امام حسن مجتبی (ع) ایجاد گردیده است. متراژ واحدهای مسکونی پروژه امام حسن مجتبی 85 و 100 و 120 و 170 متر می باشد. این پروژه که با نام پروژه ستاد مشترک ارتش نیز شناخته می شود هم اکنون در در مرحله نازک کاری و نما بوده و یک برج تحویل اعضا گردیده است. 

امکانات برج های امام حسن مجتبی

پارکینگ و انباری، سالن اجتماعات، سالن ورزشی

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه امام حسن ارتش

واحدهای پروژه امام حسن به صورت متری و طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند و دارای دفترچه مالکیت هستند که در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل نقل و انتقال می باشد. 

قیمت و قرارداد ساخت برج های امام حسن دریاچه

واریزی اعضا به اتمام رسیده است و واحدهای این پروژه به صورت متری و تسویه درجا خرید و فروش می شوند. قیمت هر واحد بسته به طبقه و جهت و مرغوبیت آن واحد متفاوت و قابل استعلام از کارشناسان واحد پیشفروش گروه سرمایه گذاری مروارید می باشد.

با ما تماس بگیرید