برج سروناز

1نفر

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

برج های سروناز

مجموعه برج های سروناز که در منطقه ٢٢ تهران واقع شده اند، توسط تعاونی مسکن دژبان ارتش ساخته و به بهره برداری رسیده است. سبک معماری زیبا و نزدیکی به دریاچه و مراکز تفریحی و تجاری اطراف باعث شده تا این مجموعه مورد تقاضای بسیاری از ساکنین مناطق اطراف و سرمایه گذاران قرار گیرد. 

موقعیت مکانی برج های سروناز

مجتمع سروناز در ضلع شمالی دریاچه چیتگر و حد فاصل میدان ساحل و دریاچه واقع شده است.

دسترسی برج های سروناز به امکانات شهری

همان گونه که مشخص است، دسترسی های سریع به دیگر مناطق شهری یکی از دلایل توسعه هر مکان و منطقه ای می باشد که در مورد برج های سروناز می توان به دسترسی به بزرگراه همت (خرازی) از شمال و بزرگراه همدانی و آزادگان از جنوب اشاره کرد، از امکانات رفاهی در دسترس این منطقه نیز می توان از مرکز خرید بام لند، بیمارستان فوق تخصصی تریتا، پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید ایرانمال و همچنین مجتمع در حال ساخت و فرا منطقه ای تجاری- اداری- تفریحی و خدماتی رزمال نام برد.

مشخصات داخلی برج های سروناز

برج های سروناز از ١٢ بلوک با طبقات متفاوت ۴، ١٢ و ١۵ و با نام های A1-A5، B1-B5 و C2A و C2B تشکیل شده است، به طوری که  ٨ بلوک از این مجموعه بیشترین تعداد طبقات و ۴ بلوک دارای تعداد طبقات پایین تر می باشند و همین موضوع باعث شده تا نمای کل مجموعه ساختار پلکانی بسیار زیبایی به خود بگیرد. نحوه آرایش و قرارگیری بلوک ها کنار یکدیگر نیز به صورت نیم دایره می باشد. اسکلت تمامی برج های این مجموعه، اسکلت فلزی و نمای آن ها سیمان شسته شده می باشد. همچنین تعداد واحدهای هر طبقه بسته به متراژ متفاوت بوده و از ٢ تا ۶ واحد ٧۴ تا ١۴٠ متری متغیر است. می توان گفت یکی از دلایل مناسب بودن قیمت خرید و فروش این واحدها، همین وجود واحدهای با متراژ پایین می باشد که افزایش تقاضا را به دنبال داشته است. 
بی شک، داشتن ویوی ابدی دریاچه و کوهستان برای واحدهای جنوبی و شمالی این مجموعه یکی دیگر از امتیازات این برج های مسکونی می باشد.

امکانات رفاهی برج های مسکونی سروناز

از امکانات رفاهی موجود در این برج ها که سبب آسایش و رفاه ساکنین شده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لابی شیک و لابی من ٢۴ ساعته
  • سالن اجتماعات
  • وجود ٢ لاین آسانسور در هر برج
  • سیستم گرمایش مرکزی و سرمایش اسپیلت
  • آنتن مرکزی
  • فضای سبز اختصاصی و باغچه های زیبا