برج قائم

2نفر

برج قائم

در این مطلب خواهید خواند:

برج های قائم

برج های قائم در دو فاز مجزا اجرا شده و به ترتیب در سال های ١٣٨۶ و ١٣٩٠ توسط تعاونی مسکن جانبازان و تعاونی مسکن آزادگان ساخته و به بهره برداری رسیده اند. این مجموعه مسکونی در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار داشته و به همین دلیل بسیار مورد استقبال خریداران و سرمایه گذاران در منطقه 22 واقع می شود. 

موقعیت مکانی برج های قائم

برج های قائم در شمال دریاچه چیتگر و در ضلع شمال غربی میدان ساحل و پایین بزرگراه همت واقع شده اند. 

دسترسی برج های مسکونی قائم

با توجه به موقعیت مکانی برج های قائم، این مجموعه دارای دسترسی فوق العاده به بزرگراه های همت (خرازی) و حکیم و آزادگان می باشد. و همان طور که واقع شدن در منطقه ٢٢، یک امتیاز برای این برج ها به حساب می آید، نزدیکی به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید ایران مال، مجتمع تفریحی هزار و یک شهر، پروژه تجاری-اداری آرتمیس و هر آنچه که باعث تبدیل شدن منطقه ٢٢ به قطب گردشگری تهران گردیده، باعث رونق این مجموعه هم برای ساکنین و هم سرمایه‌گذاران شده است. 

مشخصات داخلی برج های قائم

هر دو فاز این مجموعه از ۶ بلوک ساخته شده است. بلوک های فاز ١ دارای ١٢ و ١٣ طبقه بوده و به صورت ردیفی کنار یکدیگر قرار گرفته اند درحالی که فاز ٢ دارای بلوک های ٧ و ١٠ طبقه می باشد. طراحی و معماری برج های قائم به صورت نیم دایره بوده و در واقع نمادی از قوس مهتاب می باشد.

متراژ واحدها بین ٧۵ تا ٨۵ مترمربع متغیر بوده و بسته به متراژ واحد به صورت 1 و یا 2 خوابه طراحی شده اند. از ویژگی های بارز برج های قائم می توان به ویوی بی نظیر آن ها اشاره کرد، به طوری که واحدهای شمالی چشم انداز زیبای رشته کوه های البرز و واحدهای جنوبی ویوی ابدی و چشم نواز دریاچه چیتگر را دارند.

تمامی واحدهای این مجموعه دارای سند تعاونی بوده و نقل و انتقالات در تعاونی انجام می شود.

امکانات رفاهی برج های مسکونی قائم

امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای برج های قائم شامل موارد زیر است

  • دوربین مدار بسته
  • سیستم سرمایش اسپیلت و گرمایش رادیاتور
  • فضای سبز و آب نما
  • محوطه سازی اطراف برج ها
  • لابی و لابی من
  • پارکینگ 

علاوه بر امکانات فوق چشم انداز زیبای دریاچه را می توان بهترین و بارزترین ویژگی این مجموعه عنوان کرد.