برج پاریز

بدون امتیاز

برج پاریز

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

برج های پاریز

مجموعه برج های پاریز با زیربنای ۴۵٠٠٠ متر مربع در منطقه ٢٢ تهران واقع شده است. صاحب امتیاز ۵۵ درصد از این مجموعه تعاونی هیئت علمی دانشگاه و تعاونی بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت صاحب امتیاز ۴۵ درصد آن می باشد. 

موقعیت مکانی برج های پاریز

این مجموعه در شمال غرب تهران و در ضلع شمالی پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته است. 

دسترسی برج های پاریز به امکانات شهری

از ویژگی های مهم برج های پاریز می توان به دسترسی آسان و سریع به بزرگراه‌های حکیم، آزادگان، همت و آزادراه تهران-کرج اشاره کرد. دسترسی به پایانه اتوبوس نیز یکی دیگر از دسترسی های مهم این برج ها می باشد. همچنین به دلیل قرار گرفتن برج های پاریز در نقطه مکانی عالی، دسترسی به مراکز مهم تجاری-اداری و تفریحی مختلف همچون مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر و مرکز خرید باملند، پارک جنگلی چیتگر، مجتمع تفریحی-تجاری ایرانمال و بسیاری مراکز مهم دیگر  برای ساکنین این مجتمع میسر شده است. 

مشخصات برج های مسکونی پاریز 

مجموعه مسکونی پاریز شامل ٢ برج ٢٣ طبقه است که ٣ طبقه آن پارکینگ، ١ طبقه لابی و ١٩ طبقه مسکونی می باشد و در هر کدام از طبقات ۴ واحد مسکونی شمالی و جنوبی با متراژهای متفاوت بین ١٠۴ تا ٣۴٠ متر قرار دارد که بسته به متراژ واحدها، ٢ یا ٣ خواب برای هریک تعریف شده است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که واحدهای ٣۴٠ متری به عنوان پنت هاوس در طبقات ١٩ و ٢٠ قرار گرفته و دارای ۵ خواب می باشند. ویوی بی نظیر دریاچه و پارک جنگلی چیتگر برای واحدهای جنوبی و ویوی رشته کوه های زیبای البرز برای واحدهای شمالی باعث شده تا این مجموعه به عنوان مکانی مناسب برای سکونت و سرمایه‌گذاری مورد توجه بسیاری قرار گیرد.
بزرگتر بودن متراژ واحدها امتیازی است که میتوان برای واحدهای شمالی نسبت به واحدهای جنوبی در نظر گرفت. 
سازه این برج ها از نوع اسکلت بتنی بوده و سقف واحدها از نوع سقف پس تنیده است. نمای به کار رفته نیز  از سنگ و سیمان شسته می باشد. 
از ویژگی های ظاهری که باعث زیبایی واحدهای این مجموعه شده است، قوس دار بودن تراس آن ها می باشد. 

امکانات موجود در برج های پاریز

امکانات بیشماری در مجموعه برج های پاریز برای ساکنین وجود دارد که باعث شده تا این مجموعه به یکی از مکان های ایده آل برای سکونت و سرمایه گذاری تبدیل گردد که از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آنتن مرکزی
  • جاروبرقی مرکزی
  • استخر، سونا، جکوزی
  • باشگاه بدنسازی
  • تعبیه ۴ لاین آسانسور نفربر و باربر
  • سیستم گرمایش بویلر و سرمایش چیلر
  • فضاسازی بسیار زیبا
  • نورگیری فوق‌العاده