برج 12 فروردین

بدون امتیاز

برج 12 فروردین

در این مقاله خواهید خواند:

برج های ١٢ فروردین (سکنا ساحل)

برج های ١٢ فروردین که به برج های سکنا ساحل نیز شناخته شده می باشند، در منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده و توسط تعاونی مسکن ١٢ فروردین نیروی ارتش جمهوری اسلامی ساخته و اجرا شده است. 

موقعیت مکانی برج های 12 فروردین

این مجموعه در ضلع شرقی ساحل دریاچه چیتگر و در حد فاصل بزرگراه همدانی و خرازی و انتهای بلوار امیرکبیر واقع شده است. 

دسترسی  برج های مسکونی ١٢ فروردین به امکانات شهری

دسترسی آسان و سریع برج های ١٢ فروردین به بزرگراه های خرازی و آزادگان به دلیل قرار گرفتن این مجموعه در انتهای بلوار امیرکبیر و همچنین بزرگراه همدانی باعث تسهیل در رفت و آمد ساکنین برج ها به دیگر مناطق تهران شده است. همچنین این مجموعه مسکونی در نزدیکی مراکز و مجتمع های تجاری، اداری و تفریحی بسیاری همچون مجتمع فرهنگی-ورزشی پردیسان نور، مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر و مرکز خرید بام لند، مجتمع تجاری گلستان خیام و مراکز درمانی قرار دارد که باعث رفاه ساکنین شده و رضایت آن ها را به همراه داشته است. 

مشخصات داخلی برج های ١٢ فروردین

مجموعه برج های 12 فروردین شامل ٧ برج مجزا با ٢٣ طبقه است که از این طبقات، ٣ طبقه به عنوان پارکینگ، ١ طبقه لابی و ١٩ طبقه مسکونی در نظر گرفته شده است. در ۶ برج از این مجموعه، در هر طبقه ۴ واحد و مجموعا ٧۶ واحد مسکونی و در یک برج ١١۴ واحد مسکونی به صورت ۶ واحد در هر طبقه تعریف شده است. متراژ هر واحد به طور متوسط ١٣٣ مترمربع بوده و واحدها به صورت ٣ خوابه تعریف شده اند.

امکانات رفاهی برج های ١٢ فروردین

در کنار بهره مندی از آب و هوای مطلوب و ویوی زیبای دریاچه به طور ویژه برای واحدهای ضلع شمال غربی، غرب و جنوب غربی، از دیگر امکانات موجود در این مجموعه که آن را به یک فرصت مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری تبدیل کرده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آنتن، ماهواره و جاروبرقی مرکزی
  • سالن ورزشی، استخر و سونا
  • سیستم های گرمایش و سرمایش جدید با مصرف بهینه انرژی
  • تعبیه ٣ لاین آسانسور نفربر و باربر در هر برج
  • مهدکودک
  • دوربین های مدار بسته 
  • سیستم هوشمند اعلام حریق