معرفی و تحلیل تخصصی تعاونی مسکن شمیم رحمت (هوافضاسپاه)-دریاچه چیتگر

10نفر 1402/04/28 3431

معرفی و تحلیل تخصصی تعاونی مسکن شمیم رحمت (هوافضاسپاه)-دریاچه چیتگر

 

با کمترین مبلغ در بهترین تعاونی منطقه 22 سرمایه گذاری کنید

 

در این مقاله یکی از تعاونی های به شدت معتبر و خوشنام که سرعت بالایی در تحویل پروژه ها دارد و همچنین شما با بودجه کم میتونید سرمایه گذاری کنید را معرفی میکنیم .

تعاونی مسکن شمیم رحمت زیر نظر هوافضای سپاه پاسداران در حال فعالیت می‌باشد.این تعاونی مسکن پروژه هایی که تمام شدند را با  سرعت بالا به مشتریان تحویل داده است و از لحاظ سرعت ساخت و استفاده از متریال مطلوب بهترین تعاونی مسکن منطقه ۲۲ تهران می باشد.بدون تردید پروژه شمیم رحمت فاز ۳ لوکس‌ترین و مجلل‌ترین برج در بین سایر برج‌های ساخته شده توسط این تعاونی خواهد بود.این تعاونی مسکن یکی از نامی ترین تعاونی های منطقه ۲۲ می باشد.

این تعاونی مسکن پروژه های برج ترنج کوهک ( شمیم رحمت فاز ۱ ) و همچنین برج امپریال ( شمیم رحمت فاز ۲ ) را تحویل خریداران نموده است.

لازم بذکر است این تعاونی پروژه های فوق را در سریع ترین و بهینه ترین حالت ممکن تحویل خریداران نموده است.

این پروژه دارای ۴ بلوک می باشد و هر یک از این برج ها دارای ۲۵ طبقه مسکونی هستند.

مجموعه سرمایه گذاری مروارید  پروژه شمیم رحمت فاز ۳ را به دلیل اعتبار و رزومه درخشان تعاونی مسکن شمیم رحمت

همچنین موقعیت قرار گیری پروژه شمیم رحمت فاز ۳ به سرمایه گذاران گرامی پیشنهاد می نماید چون پروژه نخل یا شمیم رحمت3 جزو پروژه های پرطرفدار در منطقه22 است که متعلق به تعاونی هوافضا بوده و در محله کوهک در حال ساخت است. این پروژه از جمله پروژه هایی میباشد که رتبه بندی نداشته و از سوی دیگر به اعضا برای دیرکرد جریمه پرداخت می شود.این پروژه که بصورت سهام های 10 متری بوده به اعضای پاسدار واگذار شده و در بازار مسکن منطقه22 براحتی خرید و فروش میشود. این پروژه که بنام نخل نامگذاری شده در حال اجرای اسکلت و سقف طبقات مسکونی قرار دارد و فعالیت اجرایی و ساخت آن به سرعت در حال انجام است.این مجموعه از جمله مجموعه هایی میباشد که در حوزه ساخت و ساز های ملکی سابقه بسیاری دارد و از جمله پروژه های که این مجموعه تحویل داده است می توان به شمیم رحمت 1 و 2 پروژه شهید خرازی و پروژه زیتون اشاره کرد.

ویژگی ها

سازنده: تعاونی شمیم رحمت (هوافضا)

موقعیت: کوهک

نحوه پرداخت: ماهانه

زمان تحویل: 1404

دسترسی: علوم فنون کوهک

تعداد طبقات: 26

تعداد واحدها: 900

متراژ واحدها: 110-118-125-135-150-180-195-220-260

اسکلت: بتن

نما:

ترکیبی

زمان اتمام: 1404

مرحله پروژه شمیم رحمت: انجام پرسرعت اسکلت طبقات مثبت+دیوارچینی و سقف طبقات

نوع سازه: اسکلت فلزی با اتصالات پیچ و مهره

کاریری پروژه شمیم رحمت 3: مسکونی، تجاری

تعداد واحد های پروژه: 8 واحد در هر طبقه به طور کلی 900 واحد

زیر مجموعه پروژه شمیم رحمت 3: دارای 3 زیر بنا به مساحت 110 متر مربع

تعداد طبقات: 26 طبقه، 21 طبقه مسکونی، 1 طبقه پارکینگ، 1 طبقه لابی، 2 طبقه تفریحی و تجاری

تعداد برج های شمیم رحمت 3: 4 برج ( 4 بال به هم چسبیده که در مجموعه 774 واحد دارد)

چگونه با بودجه کم در پروژه ی  شمیم رحمت 3 سرمایه گذاری کنیم؟

سهام های این پروژه به صورت ۱۰ متری واگذار می شوند و این مساله باعث می شود با هر بودجه ای بتوانید در این پروژه سرمایه گذاری کنید.

یکی از مزایای پروژه شمیم رحمت نسبت به سایر پروژه‌های این منطقه این است که می توان با هر بودجه ای اقدام به خرید نمود.

 

     وضعیت واحد‌ها در پروژه‌های رحمت۳،بانک ملی،آفتاب مهتاب وپاسارگاد۲

 

موقعیت پروژه نخل:

این پروژه واقع در بلوار دانشگاه با بهترین دسترسی به مترو و تاکسی و اتوبوس موقعیت مکانی مناسبی را دارا میباشد.پروژه نخل همجوار پارک جنگلی چیتگر میباشد و این مهم سبب بهبود آب و هوای منطقه قرارگیری این برج شده است.همچنین این پروژه در نزدیکی ایستگاه مترو چیتگر قرار گرفته است و دارای دسترسی به حمل و نقل عمومی از درب منزل میباشد.

یکی از مهمترین دلایل رشد چشمگیر قیمت این پروژه سرعت ساخت بالا و موقعیت قرارگیری درجه یک  آن میباشد.لازم بذکر است این تعاونی رزومه موفق پروژه های شمیم رحمت فاز 1 و شمیم رحمت فاز2 را پشت سرگذاشته است.برج های شمیم رحمت فاز 1 و یا برج ترنج و همچنین پروژه شمیم رحمت فاز 2  و یا برج امپریال نیز در بلوار کوهک قرار گرفته اند و همچنین دارای دسترسی خوبی به اتوبان های حکیم،آزادگان و همت است. این پروژه دسترسی به مراکز خرید منطقه مانند فروشگاه یاس و پاساژ طوبی را دارا می باشد.برای اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت های به روز  این پروژه جدید با کارشناسان مجرب ما در مجموعه سرمایه گذاری مروارید تماس  بگیرید .

طراحی پروژه شمیم رحمت ۳

معماری و طراحی این پروژه در دست فرزاد دلیری یکی از بهترین معماران در ایران و حتی در سطح جهانی می باشد.

مهندس فرزاد دلیری دارای رزومه‌ و کارنامه بسیار درخشانی در مناطق مختلف تهران می باشد.در طراحی پروژه شمیم رحمت فاز ۳ از فضاهای اضافی و خالی بهترین استفاده ممکن شده است.استفاده از فضای سبز و مجموعه تفریحی آبی در طراحی مشاعات پروژه نخل را تبدیل به برج باغ کرده است.بنابراین پروژه شمیم رحمت‌ ۳ از معدود برج‌های مسکونی ایران خواهد شد که در نمای آن گرین وال پیش بینی شده است.به علت فرم پروژه  از اشراف مستقیم برج ها کاسته شده و محرمیت که مورد نیاز است تامین گردیده است.

هر طبقه دارای حیاط مسقف اختصاصی خود به ارتفاع ۷ مترمی باشد.متریال استفاده شده در پروژه نخل هوافضا از نوع درجه یک ایرانی و همچنین تمامی تجهیزات استفاده شده از بهترین برند های جهانی می باشد.نام پروژه نخل در آینده نه چندان دور در کنار بهترین برج های منطقه ۲۲ قرار خواهد گرفت.به دلیل موقعیت مکانی مناسب پیش بینی می شود این پروژه پس از تحویل به یکی از بهترین برج های منطقه تبدیل می شود.

                         ویدئو ساخت و ساز در منطقه 22 تهران | پروژه شمیم رحمت 3 - نخل - نمایش

 

لوکیشن پروژه شمیم رحمت 3 (نخل)

پروژه شمیم رحمت در محله کوهک از منطقه 22، شرق دریاچه چیتگر واقع شده است. این پروژه از دسترسی خوبی به اتوبان های همت، حکیم، تهران کرج و آزادگان در کمتر از 2 دقیقه دارد. همچین این پروژه تا دریاچه شهدای خلیج فارس، مجتمع باملند و پارک جنگلی 3 دقیقه فاصله و با مرکز تجاری تفریحی ایرانمال، آبشار تهران و شهربازی هزار و یک شهر حداکثر 7 دقیقه فاصله دارد. در نتیجه این پروژه دسترسی بسیار راحتی به مناطق تفریحی غرب تهران دارد.

سازنده پروژه شمیم رحمت 3 (نخل)

سازنده پروژه شمیم رحمت، تعاونی هوافضا سپاه است.این تعاونی قبلا در چیتگر برج های امپریال، ترنج و مجتمع زیتون را ساخته و 2200 واحد مسکونی تحویل اعضا داده است. تعاونی هوافضا زیر نظر سپاه بوده و جزو سازنده های بنام و رزومه دار منطقه است و کسانی که قصد خرید و سرمایه گذاری در تعاونی های ارگانی دارند به راحتی میتوانند به این پروژه اعتماد کنند.

 

مزایای پیش خرید پروژه شمیم رحمت 3 (نخل) از نگاه خریداران

پروژه شمیم رحمت از جمله پروژه هایی می باشد که امکانات و مزایای بسیاری دارد از این رو می باشد که این پروژه یکی از گزینه هایی می باشد می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 22 در نظر داشته باشید.

سازنده ارگانی و رزومه دار

لوکیشن مناسب (کوهک)

خرید و فروش راحت (یکروزه)

لوکس و فول امکانات بودن پروژه

نزدیک پارک جنگلی چیتگر و مترو

10 متری بودن سهام ها و امکان افزایش تا زمان تحویل

دسترسی سریع به اتوبان های همت و حکیم و آزادگان و تهران کرج

در صورت نیاز به پول، میتوان یکی از سهام ها را فروخت و نیازی به فروش همه سهام ها نیست

 

نظر کارشناسی  مجموعه سرمایه گذاری مروارید  درباره ی پیش فروش شمیم رحمت 3

پروژه شمیم رحمت 3 برای سرمایه گذاری بسیار مناسب بوده در بازار مسکن سهام های این پروژه همانند دلار خرید و فروش میشود و به دلیل خرد بودن و پایین بودن مقدار نقدینگی بسیار پروژه محبوب و به صرفه ای است.

همچنین برای خریداران امتیاز پروژه های منطقه22، شمیم رحمت3 به دلیل داشتن اقساط پایین برای تمام اقشار جامعه مناسب میباشد و همچنین پروژه نخل جزو برج های لوکس منطقه22 بشمار میرود و قطعا در پایان کار برج بسیار مجلل و ایده آل برای سکونت خواهد بود. بطور خلاصه پروژه شمیم رحمت 3 پروژه ای با اعتبار بالا ، فعال و قابل نقد شونده در همه حال میباشد .از جمله پروژه های بزرگ و لوکس که در نزدیکی پروژه شمیم رحمت در حال ساخت میباشند میتوان به پروژه مدیران شهرداری، پروژه نارنجستان2 و پروژه بزرگ البرز اشاره کرد.

در سال 1401 قیمت این پروژه به طور کلی تغییر کرده است و در بهمن ماه سال 1401 به قیمت 300 تا 320 میلیون تومان بوده است و این پروژه به صورت سهام های 10 متری به فروش می رسد و واریزی شمیم رحمت و یا نخل 3 به مبلغ 105 میلیون تومان می باشد و برای واریزی و پرداخت باید به صورت بروز اقدام کنید.

 

شرایط و پیش پرداخت پروژه شمیم رحمت 3

پروژه شمیم رحمت به صورت سهام های 10 متری خرید و فروش میشود. به این صورت که هر سهم شامل 10 متر مسکونی بوده و کسانی که قصدشان سکونت بوده حداقل 11 سهم باید خریداری کنند.

اقساط پروژه شمیم رحمت 3 (نخل) به ازای هر سهم 10 متری 40 ماه و ماهیانه مبلغ 4 میلیون تومان میباشد.

            پیش فروش برج های شمیم رحمت 3 (نخل)

قیمت قرار داد پروژه شمیم رحمت 3

پروژه شمیم رحمت به صورت (واریزی + حق امتیاز) خرید و فروش میشود.هر سهم 10 متری دارای قرارداد رسمی تعاونی بوده و در دفتر تعاونی از طرف فروشنده به خریدار نقل و انتقال قطعی زده میشود. قیمت امتیاز پروژه شمیم رحمت به علت نوسانات بازار دائم در حال تغییر است. جهت استعلام قیمت و پیش خرید آپارتمان در بلوار کوهک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این پروژه به طور میانگین متری 6 میلیون تومان به فروش می رسد و این قیمت برای این پروژه به صورت علی الحساب می باشد و از جمله پروژه هایی می باشد که تعاونی ساز می باشد.

 

اقساط پروژه نخل 3

برای این پروژه در ازای هر 10 متر از این پروژه می توانید مبلغ 4.000.000 میلیون تومان می باشد و یکی از نکاتی که در رابطه با این پروژه مهم می باشد این است که این قیمت برای این پروژه به صورت میانگین به صورت هر سال تغییر می کند.

 

نحوه پرداخت پروژه شمیم رحمت 3

اقساط و پرداختی های این پروژه به صورت ماهانه صورت می گیرد و مبلغ این پرداخت به صورت میانگین 4 میلیون تومان می باشد. این واریزی از سمت ATM نیز قابل پراخت می باشد.

 

نحوه نقل و انتقال پروژه شمیم رحمت 3

برای قرار داد های این پروژه برای اعضایی که در ابتدا عضو شده اند قیمت برای هر متر 4.500.000 تومان در نظر گرفته می شود و هر یک از برگه هایی که اعضا دارند 10 سهم میباشد که ارزش آن 80 میلیون تومان می باشد، از سوی دیگر برای هر یک از سهام هایی که افراد در ازای امتیاز خریداری می کنند باید ماهیانه 4.000.000 میلیون تومان هزینه واریز کنند. این واگذری ها در تعاونی صورت گرفته و به صورت قطعی می باشد

هزینه نقل و انتقال در تعاونی مسکن هر سهم ۳۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

 

زمان تحویل

پروژه شمیم رحمت از جمله پروژه هایی می باشد که در کوهک واقع شده است،در سال 1404 نیز تحویل داده می شود.

تاریخ تحویل پروژه شمیم رحمت فاز ۳ : ۳۰ آبان ۱۴۰۴

 

قیمت شمیم رحمت ۳ ( قیمت پروژه نخل )

لطفا به تاریخ بروزرسانی قیمت پروژه شمیم رحمت ۳ دقت نمایید.

 

تاریخ بروزرسانی 1402/04/30

متراژ هر سهم           واریزی بروز                                              قیمت امتیاز                                  مجموع پیش پرداخت        

10متر                       105.000.000 میلیون تومان                 390.000.000میلیون تومان                      495.000.000میلیون تومان 

اقساط ماهیانه هر سهم پروژه نخل 4.000.000 میلیون تومان می باشد.

 

 

 

 

سهامداران گرامی پروژه از این پس می توانید با پیامک به تعاونی مسکن از آخرین واریزی خود با خبر شوید.

برای این کار در ساعات کاری عدد یک را به شماره سامانه پیامکی تعاونی ( ۳۰۰۰۶۹۷۷۰۰۱۲۱۴ ) ارسال نمایید.

همچنین می توانید با دریافت شناسه پرداخت از این سامانه پیامکی و با استفاده از شماره کارت مقصد به شماره

۶۱۰۴-۳۳۷۹-۱۹۳۳-۴۷۰۴ اقدام به واریز اقساط ساخت نمایید.لازم بذکر است این عملیات صرفا با دستگاه های خود پرداز یا  Atm بانک ملت امکان پذیر می باشد. لطفا از خرید و فروش با کارشناسان مجموعه سرمایه گذاری مروارید تماس بگیرید.

ما در مجوعه سرمایه گذاری مروارید با داشتن سابقه ده ساله در زمینه مشاوره به خریداران در عرصه فروش و پیش فروش،به شما کمک میکنیم که متناسب با بودجه اتون خانه ای امن و مطمئن با تعاونی معتبر خریدار کنید .

با ما در ارتباط باشید.

     بررسی تعداد واحدها و طبقات در پروژه برج شمیم رحمت 3 | دانوتک


محمد 3 ماه قبل

سلام
با وام ازدواج چقدر میشه خرید؟

پدرام افشار 3 ماه قبل

سلام وقت بخیر از مبلغ وام ازدواج اطلاعی نداریم،لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و بودجه خود را اعلام کنید