پیش فروش واحدهای پروژه تجاری اداری یاس 3 تعاونی مسکن مرزبانی نیروی انتظامی میدان موج

4نفر 1402/05/31 4753

برج تجاری اداری یاس 3 تعاونی ناجا

سازه برج تجاری اداری یاس 3

نمای برج تجاری اداری یاس 3

نمای پروژه تجاری اداری یاس 3

برج تجاری اداری یاس 3 تعاونی ناجا سازه برج تجاری اداری یاس 3 نمای برج تجاری اداری یاس 3 نمای پروژه تجاری اداری یاس 3
1 از 4
برج تجاری اداری یاس 3 تعاونی ناجا سازه برج تجاری اداری یاس 3 نمای برج تجاری اداری یاس 3 نمای پروژه تجاری اداری یاس 3

پیش فروش واحدهای پروژه تجاری اداری یاس 3 تعاونی مسکن مرزبانی نیروی انتظامی میدان موج

تحلیل پروژه تجاری اداری یاس 3

پروژه های تجاری اداری در سطح منطقه 22 معمولا پروژه های بزرگی هستند. برج یاس 3 نیز از پروژه های عظیم و فاخر در حال ساخت در منطقه 22 می باشد که با توجه به موقعیت مکانی بسیار عالی آن و درصد پیشرفت فیزیکی قابل قبولش می توان امید داشت که به یکی از بهترین مراکز خرید و برج های تجاری اداری منطقه تبدیل شود. اگر چه واحدهای این پروژه تقریبا به قیمت واقعی خود نزدیک شده اند اما پس از تحویل و راه اندازی پروژه یک پله دیگر افزایش قیمت را در این برج شاهد خواهیم بود که این نکته می تواند جذابیتی باشد برای سرمایه گذارانی که علاقمند به واحدهای تجاری و اداری هستند. مصرف کنندگان نیز باتوجه به آینده ی درخشانی که این برج دارد می توانند به صورت جدی در مورد خرید یک واحد در پروژه یاس 3 فکر کنند. 

کاربری برج یاس 3 ناجا

پروژه یاس 3 یک برج تجاری اداری در یکی از بهترین موقعیت های منطقه 22 می باشد. 

سازنده پروژه تجاری اداری یاس 3 منطقه 22

پروژه یاس3 متعلق به اعضای تعاونی مسکن مرزبانی نیروی انتظامی می باشد که با شرکت آرین سازه رابین مشارکت نموده این شرکت ساخت برج یاس3 را بر عهده دارد.

موقعیت مکانی پروژه تجاری اداری یاس 3 چیتگر

منطقه 22 تهران ، شهرک گلستان، بالاتر از میدان موج، ضلع شمالی دریاچه شهدای خلیج فارس ، بلوار ارغوان ، پروژه تجاری اداری یاس 3

مشخصات کلی برج یاس 3 میدان موج

پروژه تجاری و اداری یاس3 دارای 36000 متر مربع زیربنا می باشد که شامل 63 واحد تجاری و 112 واحد اداری و 6 طبقه پارکینگ میباشد. در این پروژه فروش واحدها به صورت ملکیت کامل میباشد و هر واحد دارای پارکینگ و انباری نیز هست.

سطح زیربنای کل : 40000 متر مربع 

تعداد کل واحدها : 175

تعداد کل بلوک ها : 1

تعداد طبقات : 23

تیپ واحدها : تجاری-اداری

مساحت واحدهای اداری: به صورت میانگین 90 متر

مساحت واحدهای تجاری: به صورت میانگین 30 متر

امکانات پروژه تجاری اداری یاس 3

سیستم گرمایش : مرکزی سیستم سرمایش : مرکزی  نوع اسکلت : فلزی ، حجم اسکت: 5000 تن

روال خرید و فروش و نقل و انتقال تجاری اداری یاس 3

فروشنده های واحدهای تجاری اداری نیز بر دو نوع هستند که یا اعضای تعاونی مسکن ناجا هستند و یا از واحدهای سازنده که از هر دو نوع فروشنده هم واحد در بازار موجود می باشد. واحدهای پروژه تجاری اداری یاس3 به صورت متری و شرایط پرداخت مشخص یا تسویه درجا خرید و فروش می شوند. واحدهایی که متعلق به اعضا هستند دارای دفترچه مالکیت بوده و در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل نقل و انتقال می باشند. واحدهای سازنده نیز از طریق قرارداد در دفتر سازنده نقل و انتقال می شوند. 

 قرارداد ساخت و شرایط پرداخت برج یاس 3 نیروی انتظامی

در  پروژه اداری و تجاری یاس 3 فروش واحدها به صورت ملکیت کامل بوده و واریزی اعضا تکمیل شده است. معمولا به صورت نقدی پرداخت می شوند و درصد کمی بین 5 تا 10 درصد بابت تحویل و سند باقی می ماند. قیمت واحدها نیز بسته به کاربری و طبقه و جهت و البته مرغوبیت آن واحد قیمت گذاری شده و متفاوت می باشند.