پیش فروش امتیاز مسکونی تجاری پروژه ونوس تعاونی شهرداری مرواریدشهر

6نفر 1402/05/31 3893

پروژه ونوس شهرداری منطقه 22 مرواریدشهر

پروژه ونوس شهرداری منطقه 22 مرواریدشهر
1 از 1
پروژه ونوس شهرداری منطقه 22 مرواریدشهر

پیش فروش امتیاز مسکونی تجاری پروژه ونوس تعاونی شهرداری مرواریدشهر

تحلیل پروژه ونوس

پروژه ونوس متعلق به تعاونی مسکن شهرداری منطقه 22 تهران می باشد که در یکی از بهترین موقعیت های مکانی قرار گرفته است. این تعاونی تعدادی از واحدهای خود را به اعضای تعاونی انفورماتیک قوه قضاییه واگذار نموده است که این پروژه با وقفه ای چند ماهه روبرو شد و هم اکنون تعاونی شهرداری منطقه 22 در حال برنامه ریزی و برآورد قیمت جدید جهت اعضا می باشد. سرمایه گذاری در پروژه ونوس یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود. 

کاربری برج ونوس مرواریدشهر

پروژه ونوس برج های مسکونی همراه با کاربری تجاری می باشند که در منطقه 22 تهران در حال ساخت هستند. 

سازنده برج های مسکونی تجاری ونوس

پروژه ونوس توسط تعاونی مسکن شهرداری منطقه 22 ساخته می شود و واحدهای این پروژه متعلق به اعضای تعاونی مسکن شهرداری منطقه 22 تهران می باشد. 

موقعیت مکانی پروژه ونوس شهرداری

منطقه 22 تهران، شهرک مرواریدشهر، جنب پروژه آتی شهر و جنوب شهرک دانشگاه شریف و شمال مترو وردآورد، برج های ونوس

مشخصات کلی پروژه ونوس

روژه ونوس در کل شامل ۳ بلوک است که به ترتیب  A و B و C نام گذاری شده اند که دو برج اول پیشرفت یکسانی دارند (حدود 10 طبقه اسکلت و سقف) ولی برج  c در مرحله گودبرداری قرار دارد. هر سهم یا امتیاز مجتمع مسکومی ونوس ۱۰۰  و ۶۰ متری است که علاوه بر آن ۵ سهم هم به صورت تجاری را داراست لذا این مورد هم مزیتی مهم برای خریدار یه حساب خواهد آمد. بلوک های مجتمع ونوس دارای ۲۵ طبقه و در هر طبقه ۸ واحد با متراژهای ۱۰۷ الی ۱۴۵ متری با متراژی متفاوت و طراحی ساخت متمایزی هستند.

امکانات برج های ونوس منطقه 22

سالن اجتماعات، سالن ورزشی، لابی و لابی من 24 ساعته، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی ( چیلر ). 

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه ونوس

واحدهای پروژه ونوس به صورت واریزی و امتیازی خرید و فروش می شوند و تمامی واحدها دارای دفترچه مالکیت بوده و در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل استعلام و نقل و انتقال می باشند. 

قرارداد ساخت و شرایط پرداخت برج های ونوس چیتگر

قرارداد ساخت اولیه تعاونی با اعضای اولیه پروژه به صورت علی الحساب کمتر از 3 میلیون تومان بوده است که پس از افزایش قیمت های بازار در تمام ابعاد، تعاونی در حال محاسبه و برآورد و اعلام قیمت جدید به اعضا می باشد. شرایط پرداخت نیز بسته به متراژ و واریزی هر یک از اعضا، قیمت امتیاز و اقساط باقیمانده قابل استعلام و به روز می باشد.