پروژه آبشار تعزیرات

برج های آبشار تعاونی تعزیرات

شهرک آبشار شمال خرازی

پروژه آبشار

نمای برج های آبشار تعزیرات

پلان برج های آبشار تعزیرات

نقشه واحدهای برج آبشار

پلان واحدهای پروژه آبشار

پروژه آبشار تعزیرات برج های آبشار تعاونی تعزیرات شهرک آبشار شمال خرازی پروژه آبشار نمای برج های آبشار تعزیرات پلان برج های آبشار تعزیرات نقشه واحدهای برج آبشار پلان واحدهای پروژه آبشار
1 از 8
پروژه آبشار تعزیرات برج های آبشار تعاونی تعزیرات شهرک آبشار شمال خرازی پروژه آبشار نمای برج های آبشار تعزیرات پلان برج های آبشار تعزیرات نقشه واحدهای برج آبشار پلان واحدهای پروژه آبشار

پیش فروش امتیاز پروژه آبشار تعاونی مسکن تعزیرات حکومتی شمال خرازی

تحلیل پروژه آبشار تعزیرات حکومتی

پروژه آبشار تعاونی تعزیرات حکومتی بی تردید از مرغوب ترین و باکیفیت ترین پروژه های سمت شمال خرازی می باشد. موقعیت مکانی این پروژه از هر نظر و جهت مناسب است. در اطراف خود مجتمع تجاری خدماتی رزمال و بیمارستان تریتا را دارد. دقیقا روبروی برج های آبشار در ضلع جنوبی، دریاچه را داریم و بازار بزرگ ایران (ایران مال). از نظر دسترسی نیز علاوه بر بزرگراه خرازی که در مجاورت پروژه قرار دارد می توان به بزرگراه های همدانی، آزادگان و تهران-کرج اشاره نمود. البته باید در نظر داشت که برای خرید یک واحد از پروژه آبشار باید برای پرداخت نقدی برنامه ریزی نمود.

کاربری پروژه آبشار شمال خرازی

برج های آبشار مسکونی می باشند. 

سازنده برج های آبشار 

تعاونی مسکن تعزیرات حکومتی با مشارکت شرکت سامان گستران پویا وابسته به بانک مسکن ساخت پروژه آبشار را به عهده دارند. 

موقعیت مکانی پروژه آبشار تعاونی تعزیرات

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، شمال بزرگراه خرازی، ضلع غربی بیمارستان تریتا، مجموعه برج های آبشار

مشخصات کلی پروژه آبشار 

پروژه آبشار در قالب 11 برج (5 برج 21 طبقه و 6 برج 7 طبقه) در زمینی به مساحت 196000 متر مربع در مرحله اتمام نازک کاری و نما و نصبیات و محوطه سازی با موعد تحویل نیمه دوم 98 در متراژهای از 90 تا 135 متر (دو و سه خوابه) در حال ساخت می باشد.  

امکانات پروژه تعزیرات حکومتی

پارکینگ و انباری، لابی 24 ساعته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه آبشار

اعضای پروژه آبشار به دو دسته تقسیم می شوند: اعضای تعاونی مسکن تعزیرات حکومتی که دارای دفترچه مالکیت هستند و هنوز انتخاب واحد نکرده اند و این دفترچه ها به صورت واریزی و امتیاز خرید و فروش می شوند و دسته دیگر خریداران آزاد هستند که واحدهای سهم پیمانکار را خریداری کرده اند (یعنی شرکت سامان گستران پویا و شرکت های زیرمجموعه) که طبقه و جهت مشخص در پروژه آبشار خرید انجام داده اند و این واحدها به صورت متری و تسویه درجا خرید و فروش می شوند. نقل و انتقال دفترچه های اعضای تعاونی در دفتر تعاونی تعزیرات و به صورت قطعی می باشد و واحدهای سهم پیمانکار نیز در دفتر شرکت سامان گستران پویا طبق قرارداد اولیه شرکت با اعضا قابل نقل و انتقال و واگذاری می باشند. 

قیمت و قرارداد ساخت برج های آبشار شمال خرازی

چه واحدهایی که متعلق به اعضای تعاونی تعزیرات هستند و چه واحدهای شرکت سامان گستران، از آنجایی که واریزی شان تکمیل شده است با قیمت روز خرید و فروش می شوند و قرارداد ساخت مخصوص اعضای اولیه بوده که واریزی شان تکمیل شده است.