فروش واحدهای برج الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

5نفر 1402/01/26 4523

پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر
1 از 3
پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر پروژه الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

فروش واحدهای برج الماس بهداری شهرک مرواریدشهر

**قابل توجه میباشد که این پروژه به اعضا و مالکین تحویل داده شده و سکونت در آن انجام میشود**

 

تحلیل برج الماس بهداری شهرک مروارید شهر

برج الماس بهداری در شهرک مرواریدشهر یکی از مجموعه برج هایی است که به پایان پروژه و تحویل نزدیک هستند و جزو اولین پروژه های نزدیک به تحویل در شهرک مرواریدشهر هستند. بدلیل موقعیت خاص شهرک مرواریدشهر و بکر و رو به رشد بودن آن سبب می شود که این مزایا روی تک تک پروژه های این شهرک تاثیرگذار خواهد بود. تنها نکته ای که می تواند در خرید یک پروژه در شهرک مرواریدشهر تامل برانگیز باشد، زمانی است که خریداران و سرمایه گذاران محترم باید برای محوطه سازی و خیابان بندی مرواریدشهر و زیرساختهایی که برای یک شهرک مدرن الزامی است، در نظر بگیرد. بنابراین اگر به سراغ مرواریدشهر می روید حداقل دو سال را برای قابل سکونت بودن پروژه تان در نظر بگیرید و همچنان در انتظار ارزش افزوده ای باورنکردنی نیز باشید. 

کاربری پروژه بهداری مرواریدشهر

پروژه الماس بهداری یک برج مسکونی می باشد.

سازنده برج الماس بهداری منطقه 22

پروژه الماس بهداری توسط تعاونی مسکن معاونت بهداری سپاه ساخته می شود. 

موقعیت مکانی برج بهداری الماس

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، انتهای اتوبان خرازی به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر، برج الماس بهداری

مشخصات کلی برج بهداری مرواریدشهر

پروژه الماس بهداری در قالب یک برج 30 طبقه (4 طبقه منفی+1 طبقه لابی+25 طبقه مسکونی) در هر طبقه 8 واحد در مجموع 200 واحد با متراژهای 137 و 157 متری (دوخوابه) و 170 متری (سه خوابه) در مرحله نصبیات و تحویل نیمه دوم 98 در حال ساخت می باشد. 

امکانات برج الماس بهداری

پارکینگ و انباری برای هر واحد مسکونی، ۴ لاین آسانسور نفربر و باربر، ۳۵۰ متر سالن تشریفات در طبقات بالای برج (زیر هلی پد)، آسانسور مجزا جهت تشریفات، ۵۰۰ متر لابی از دو طرف دارای شاه نشین جهت انتظار مهمان، تاسیسات سرمایش و گرمایش مجزا جهت هر واحد، دارای مشاعات راهروی تمام سنگ.

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه بهداری مرواریدشهر

تمامی واحدهای پروژه الماس بهداری انتخاب طبقه و جهت شده اند و به صورت متری خرید و فروش می شوند و در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل نقل و انتقال و واگذاری هستند.

قیمت و قرارداد ساخت برج الماس بهداری مرواریدشهر

قرارداد ساخت پروژه الماس بهداری برای اعضای اولیه به صورت علی الحساب متری 3.5 میلیون تومان می باشد و واریزی و اقساط اعضا به تعاونی تکمیل شده است و معمولا به صورت متری و تسویه کامل خرید و فروش می شود. قابل ذکر است که هزینه مشاعات و انشعابات به صورت جداگانه در زمان تحویل از اعضا دریافت می گردد.