پروژه خلبانان نهاجا

برج B6 خلبانان

برج خلبانان شهرک چیتگر

پروژه خلبانان نهاجا برج B6 خلبانان برج خلبانان شهرک چیتگر
1 از 3
پروژه خلبانان نهاجا برج B6 خلبانان برج خلبانان شهرک چیتگر

پیش فروش امتیاز پروژه خلبانان ارتش پهنه A شهرک چیتگر (برج B6)

تحلیل پروژه B6 خلبانان شهرک چیتگر

برج 39 طبقه خلبانان از نظر اعتبار تعاونی سازنده اش یکی از بهترین پروژه های منطقه 22 به حساب می آید. برج خلبانان نیروی هوایی ارتش هم از نظر موقعیت مکانی و هم از نظر نوع قرارداد و نقل و انتقال و همینطور کیفیت ساخت و نقشه واحدها توانسته است نظر سختگیرترین و نکته سنج ترین خریدارها را جلب نماید. از آنجایی که تمامی اعضا انتخاب واحد نموده اند و طبقه و جهت واحدها مشخص است، خریدار می تواند روی متراژ و طبقه ی واحدش تصمیم گیری کند و نکته ای برایش گنگ نمی ماند. همینطور درصد پیشرفت فیزیکی پروژه به حدی رسیده است که خریداران و سرمایه گذاران به راحتی بتوانند تصمیم گیری کنند. به این معنی که درصد خطرپذیری در پروژه B6 به اندازه ای پایین است که با خیال راحت می توان به این پروژه ورود نمود. نقل و انتقال آن نیز از طریق ثبت در دفترچه مالکیت پروژه و توسط دفتر تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی انجام می شود. در نهایت باید گفت پروژه خلبانان برای خریدارانی که قصد سرمایه گذاری یا سکونت در شهرکی مدرن را دارند و زمانی بین یکسال و نیم تا دو سال می توانند برای تحویل صبر کنند، گزینه مناسبی محسوب می شود.  

کاربری پروژه خلبانان ارتش

برج خلبانان با بلوک B6 یک برج مسکونی می باشد.

سازنده برج خلبانان

برج خلبانان توسط تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش ساخته می شود.

موقعیت مکانی پروژه B6

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر، پهنه A (بوستان)، بلوک B6 خلبانان نیروی هوایی ارتش

مشخصات کلی پروژه خلبانان نهاجا

بلوک B6 یا خلبانان در قالب یک برج 39 طبقه در مرحله اتمام دیوارچینی با موعد تحویل نیمه دوم 1399 در حال ساخت می باشد. در هر طبقه 8 واحد با متراژهای 105، 114 و 133 متری طراحی شده است به جز 2 طبقه بالایی برج با واحدهای سه خوابه 155 و 165 متری. 

امکانات پروژه خلبانان شهرک چیتگر

لابی 24 ساعته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی

روال خرید و فروش و نقل و انتقال برج خلبانان B6

واحدهای برج خلبانان با اینکه انتخاب طبقه شده اند اما همچنان به صورت واریزی و امتیاز خرید وفروش می شوند و قیمت امتیاز نیز بسته به طبقه و جهت واحد دارد. کلیه واحدهای بلوک B6 دارای دفترچه مالکیت هستند و این دفترچه ها در دفتر تعاونی مسکن مرکزی نهاجا به صورت قطعی قابل نقل و انتقال می باشند. 

قیمت و قرارداد ساخت پروژه خلبانان پهنه A

قرارداد ساخت اولیه برج خلبانان جهت اعضا به صورت علی الحساب متری 1.2 میلیون تومان در ابتدای پروژه اعلام شد که یادآور می شود این قیمت تنها به بنای مفید واحد مسکونی تعلق داشته و هزینه مشاعات و انشعابات و ضریب طبقات به صورت جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد. قیمت ساخت جدید اعلامی توسط تعاونی متری 4.5 میلیون تومان است. واریزی اعضا بسته به متراژ آنها تا خرداد سال 1398 از 252 تا 279 میلیون تومان بوده و اقساط پروژه نیز به صورت هر سه ماه یکبار توسط اعضا پرداخت می شود. 

 


تماس با دفتر خرید و فروش پروژه 02148000944

02148000944

نحوه خرید در برج خلبانان به چه صورتی است؟؟

خرید و فروش در برج خلبانان به صورت متری واحدی میباشد

برج خلبانان در کجا قرار دارد؟

ضلع غرب دریاچه.شهرک چیتگر(پهنه A)

قیمت برج خلبانان متری چند است؟

بسته به طبقه,جهت,متراژ متفاوت است برای استعلام قیمت تماس بگیرید

ساعت کاری دفتر خرید و فروش

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8.30 در خدمت شما عزیزان هستیم