پیش فروش پروژه تجاری تفریحی تهران مال بلوار امیرکبیر

9نفر 1402/05/31 5996

پروژه تجاری تفریحی تهران مال

پروژه تجاری تفریحی تهران مال

پروژه تجاری تفریحی تهران مال پروژه تجاری تفریحی تهران مال
1 از 2
پروژه تجاری تفریحی تهران مال پروژه تجاری تفریحی تهران مال

پیش فروش پروژه تجاری تفریحی تهران مال بلوار امیرکبیر


امکانات پروژه

تحلیل پروژه تهران مال

پروژه تهران مال یکی از در دسترس ترین پروژه های تجاری در منطقه 22 می باشد که در مرحله پیشفروش بوده و به یکی از موفق ترین پروژه های تجاری تفریحی تبدیل خواهد شد. پیش خرید در پروژه تهران مال یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود و بیشتر به کار خریداران و سرمایه گذارانی می آید که قصد استفاده از واحد خود را دارند و در درازمدت و رونق پروژه، واحدها دارای ارزش افزوده ی ملکی نیز خواهند شد.

کاربری پروژه تهران مال امیرکبیر

کاربری پروژه تهران مال تجاری، تفریحی می باشد.

سازنده پروژه تهران مال

پروژه تهران مال توسط شرکت هلدینگ کینگ دام مالزی آغاز بکار نمود و در اواسط کار توسط یک سازنده شخصی خریداری و روند ساخت آن سرعت گرفت. 

موقعیت مکانی پروژه تجاری تفریحی تهران مال

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، تقاطع بلوار کاج، پروژه تهران مال

مشخصات کلی پروژه تهران مال

مجتمع تهران مال با بهره گیری از آخرین استاندارهای بین المللی ساخت و ساز در زمینی به مساحت 23000 متر مربع در 8 طبقه در زیر بنایی به وسعت بیش از 165000متر مربع با کامل ترین امکانات تجاری تفریحی فرهنگی در میان مجتمع های تجاری در حال ساخت می باشد.

امکانات پروژه تهران مال

  • 3000 واحد پارگینگ در 3 طبقه ، این مجتمع را صاحب یکی از بزرگترین پارگینگ های طبقاتی مراکز تجاری کشور کرده است.
  • این مجتمع در یک طبقه کامل به وسعت 13000 متر مربع ، یکی از کامل ترین و پیشرفته ترین هایپرمارکت های تهران تحت لیسانس هایپر مارکت را در خود جای می دهد.
  • واحدها خدماتی و تجاری در دو طبقه همکف و اول با چیدمان صنوف مشخص شده و حضور برندهای معتبر و محبوب ایرانی و خارجی.
  • بیش از 16000 مترمربع دپارتمان استور و اوتلت استور در طبقه دوم.
  • 7 سالن سینمایی پیشرفته ، بیش از 3000 متر مربع شهربازی بولینگ بیلیارد آرت گاری 2000 متر مربع زون اختصاصی بانوان آکواریوم پنگوئن ها 1رستوران ایرانی 1رستوران سنتی 1رستوران بین الملل 2 روف گاردن به وسعت تقریبی 3000 متر مربع سالن چند منظوره همایش و کنسرت با ظرفیت تقریبی 1000 نفر فضای فودکورت 3000 متری با 24 برند  و کافی شاپ در طبقه تفریحی این مجتمع محیطی آرام و مفرح  را برای سپری کردن ساعاتی خوش برای مراجعین فراهم می کند و به جرات می توان گفت نمونه این مجتمع از نظر مساحت مفید زیربنایی و تجاری و استاندارد سازه سقف و راهروها و نیز تکمیل بودن کلیه امکانت تجاری تفریحی فرهنگی و خدماتی در تهران کم نظیر خواهد بود.

روال خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه تهران مال

واحدهای تجاری و اداری پروژه تهران مال به صورت متری و جانمایی مشخص خرید و فروش می شوند و نقل و انتقال در دفتر سازنده و به صورت قراردادی انجام می شوند.

قیمت و قرارداد ساخت پروژه تهران مال

قیمت واحدهای پروژه تهران مال به روز بوده و قابل استعلام می باشند که به صورت تسویه درجا قابل خرید و فروش هستند و قیمت هر واحد بسته به طبقه و جهت واحد متفاوت هستند. 

جهت استعلام قیمت های به روز با ما تماس بگیرید 02148000944


باقری 3 سال و 4 ماه قبل

سلام.متراژ واحد تجاری طبقه اول چند متر هست.