پیش فروش پروژه مسکونی عقیق تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن شهرک چشمه

2نفر 1398/06/31 2964

برج عقیق شهرک چشمه

پروژه مسکونی عقیق

برج عقیق شهرک چشمه پروژه مسکونی عقیق
1 از 2
برج عقیق شهرک چشمه پروژه مسکونی عقیق

پیش فروش پروژه مسکونی عقیق تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن شهرک چشمه

تحلیل پروژه عقیق

پروژه مسکونی برج عقیق در یکی از دنج ترین موقعیت مکانی های ممکن در منطقه 22 قرار دارد و برای خریدارانی که به دنبال آرامش هستند یک گزینه ی ایده آل محسوب می شود. از نظر قیمتی نیز قیمت این پروژه متناسب با درصد پیشرفت فیزیکی آن تعریف می شود و می توان گفت از آن پروژه هایی محسوب می شود که هم می توان به دید سرمایه گذاری به آن نگاه کرد و هم به دید سکونت. بنابراین پروژه مسکونی برج عقیق هم به خریداران مصرف کننده و هم به سرمایه گذاران توصیه می شود.  

کاربری برج عقیق شهرک چشمه

پروژه عقیق یک برج مسکونی می باشد. 

سازنده پروژه عقیق منطقه 22

پروژه عقیق متعلق به تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن بوده که توسط یک پیماکار شخصی به نام شرکت عقیق سازه گستر ساخته می شود. 

موقعیت مکانی پروژه عقیق سازمان زمین و مسکن

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، شهرک چشمه، بلوار چشمه جنوبی، برج عقیق

مشخصات کلی برج لوکس عقیق

پروژه برج عقیق شهرک چشمه در قالب یک برج 20 طبقه (3 طبقه منفی+ 1طبقه لابی و 16 طبقه مسکونی) متعلق به تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن توسط شرکت عقیق سازه گستر در حال ساخت می باشد که در مرحله نصب تاسیسات و تحویل نیمه دوم سال 1398 می باشد در متراژهای 84 تا 157 متر. برج عقیق چشمه واقع در منطقه 22 تهران- شهرک چشمه- بلوار چشمه جنوبی بوده و طبقه و جهت تمامی واحدها مشخص می باشد. به این معنی که در زمان خرید می توانید طبقه، جهت و جانمایی دقیق واحدتان را انتخاب کنید.

امکانات پروژه عقیق شهرک چشمه

سرمایش و گرمایش مرکزی (چیلر) ، پارکینگ و انباری ، فضای سبز ، سرایدار ، سالن ورزشی ، خروجی اضطراری ، لابی 24 ساعته ، سالن اجتماعات.

روال خرید و فروش و نقل و انتقال برج عقیق

واحدهای برج عقیق به صورت متری و تسویه درجا خرید و فروش می شوند و نقل و انتقال واحدهای اعضای تعاونی در دفتر تعاونی به صورت قطعی و واحدهای سازنده در قالب قرارداد ساخت در دفتر سازنده انجام می شود.

قرارداد ساخت و شرایط پرداخت پروژه عقیق

قیمت پایه برای پیش خرید واحدهای برج چشمه از قرار متری 10 میلیون تومان بوده به اضافه 2 درصد ضریب طبقات که البته این قیمت نوسان داشته و در جای خود قابل تغییر و استعلام می باشد. شرایط پرداخت در صورت خرید از اعضای تعاونی به صورت امتیازی می باشد. یعنی پیش پرداخت مجموع مبلغ واریزی و امتیاز عضو فروشنده، پس از اخذ استعلام از تعاونی و ادامه واریزی به تعاونی براساس اعلام تعاونی. اما در صورت خرید واحد از سازنده می باشد

شرایط پرداخت :

70درصد نقد 
20 درصد اقساط 5 ماهه
5 درصد تحویل 
5 درصد سند