برج ایزدیار فاز 1و2

1نفر

برج ایزدیار فاز 1و2

در این مقاله خواهید خواند:

برج های مسکونی ایزدیار ١ و ٢

تعاونی مسکن ایزدیار ارتش بین سال های 1388 تا 1392، برج هایی را با نام ایزدیار در منطقه 22 شهرداری تهران طراحی و اجرا کرده که در ابتدا این مجموعه تنها دارای 2 فاز 1 و 2 بود اما در سال های اخیر فاز 3 این مجموعه ساخته شده است، که البته هنوز واحدهای فاز 3 به طور کامل به تمامی اعضا تحویل داده نشده است. در این مقاله به بررسی فازهای ١ و ٢ این مجموعه می پردازیم.

موقعیت مکانی برج های ایزدیار ١ و ٢

مجموعه برج های ایزدیار در شمال غربی تهران، در شهرک گلستان، بین خیابان کاشان و امیری صفت واقع شده است.

دسترسی برج های  ایزدیار ١ و ٢ به امکانات شهری

بی شک داشتن دسترسی سریع و آسان مناطق مسکونی به دیگر مراکز مهم اداری و تجاری اطراف یکی از امتیازات مهمی است که خریدران و سرمایه گذاران ملک به آن توجه ویژه ای دارند. در مورد برج های ایزدیار 1 و2 می توان دسترسی به بزرگراه های همت، حکیم و آزادگان را که به دلیل نزدیکی این برج ها به شهرک گلستان و بلوار امیرکبیر می باشد، از امتیازات و دسترسی های مهم این مجموعه به شمار آورد. از مراکز مهم اطراف برج های ایزدیار نیز می توان به مجموعه بزرگ فرهنگی-ورزشی پردیسان نور اشاره کرد که در سمت شرق این برج ها واقع شده اند. همچنین در سمت غرب این برج های مسکونی، مجتمع تجاری-اداری گلستان، در سمت جنوب غربی مجتمع تجاری-اداری و مسکونی پارامیس و در شمال شرق مجموعه آفتاب مروارید واقع شده است.

مشخصات داخلی برج های ایزدیار ١ و ٢

فاز 1 و 2 ایزدیار که به ترتیب در سال 1388 و 1392 ساخته و به اعضا تحویل داده شد، از بسیاری جهات شبیه یکدیگر می باشند. از جمله این شباهت ها می توان به تعداد طبقات هر برج اشاره کرد که فاز 1 شامل 6 بلوک و فاز 2 شامل 8 بلوک 12 طبقه می باشد. وجود سه واحد با متراژهای مختلف در هر طبقه نیز از دیگر شباهت های این دو فاز بوده است به نحوی که برای واحدهای با متراژ کمتر دو خواب و واحدهای بزرگتر از نظر متراژ سه خواب تعبیه شده است.
متراژ واحدهای فاز 1 بین 107-160 متر و متراژ واحدهای فاز 2 بین 120-161 متر متغیر می باشند.

امکانات رفاهی برج های مسکونی ایزدیار ١ و ٢

از امکانات این برج ها علاوه بر نقشه و دیزاین عالی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لابی
  • نگهبان 24 ساعته
  • آنتن مرکزی
  • دوربین مدار بسته با قابلیت پخش تصویر بر روی نمایشگرهای خانگی
  • تعبیه 2 لاین آسانسور در هر برج
  • وجود پارکینگ مهمان بین برج های هر مجموعه 
  • پله اضطراری