مجتمع یاس 2 (زیتون)

بدون امتیاز

در این مقاله خواهید خواند:

برج های یاس 2 (زیتون)

دومین فاز مجتمع مسکونی یاس با نام یاس٢ که به زیتون نیز شناخته شده می باشد، در منطقه ٢٢ تهران و توسط تعاونی شمیم رحمت و در مجاورت فاز ١ این مجموعه ساخته شده است. 

موقعیت مکانی برج های یاس 2

برج های یاس ٢ در شمال غرب تهران و در ضلع غربی بلوار کوهک و شرق شهرک گلستان واقع شده اند.

دسترسی برج های یاس 2 به امکانات شهری

دسترسی سریع و آسان برج های یاس ٢ به بزرگراه های آزادگان، حکیم و آزادراه تهران-کرج و همچنین نزدیکی به ایستگاه مترو چیتگر باعث سهولت در رفت و آمد ساکنین این برج ها به دیگر نقاط تهران شده است که بی شک یک امتیاز مهم برای واحدهای این مجموعه به حساب می آید. همچنین قرارگیری در نزدیکی مرکز خرید طوبی و داشتن فاصله بسیار کم تا میدان میوه و تره بار و هایپرمی باعث رفع بسیاری از نیازهای اولیه ساکنین شده است. از دیگر دسترسی های مهم می توان به دسترسی به مجموعه های تفریحی، تجاری و رفاهی چون مجتمع بزرگ خرید تهران مال و ایران مال، مراکز تفریحی مانند دریاچه و پارک جنگلی چیتگر،  بوستان جوان مردان، بوستان لتمان کن، آبشار تهران و روستای وردیج اشاره کرد.

مشخصات داخلی برج های یاس 2

این مجموعه از ١۴ بلوک ١۵ طبقه به همراه ٣ طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی تشکیل شده و ٨ واحد مسکونی دو خوابه در هر طبقه قرار گرفته است به طوریکه می توان گفت ١۵٠٠ واحد مسکونی در این مجموعه وجود دارد. تمامی واحدها دارای تراس بسیار بزرگ بوده که یکی از مزیت های این واحدهای نورگیر به شمار می آید. 

امکانات رفاهی برج های مسکونی یاس 2

از امکانات این مجموعه که به همراه آب و هوای مطلوب و محله آرام این برج ها را تبدیل به مکانی دلپذیر برای سکونت کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیستم شوتینگ مرکزی
  • سیستم گرمایش مرکزی و سرمایش چیلر
  • نگهبانی ٢۴ ساعته
  • سیستم اعلام و اطفای حریق
  • تعبیه دو لاین آسانسور نفربر و ١ لاین آسانسور باربر