پهنه a شهرک چیتگر

4نفر

پهنه a شهرک چیتگر

پهنه بوستان (A)

پهنه A (بوستان) از برج های 20 تا 40 طبقه تشکیل شده است. برج های ارکیده (11 برج) و پامچال (6 برج) به علاوه برج های B3 تا B6 (4 برج) که جمعا 21 برج در پهنه بوستان وجود دارد. حدود نیمی از بلوک های پهنه A شهرک چیتگر تحویل اعضا شده اند که اعضا در آنها سکونت دارند و نیمی دیگر نیز نهایتا تا پایان سال 98 تحویل می شوند که هم اکنون در مرحله نازک کاری و نما و نصبیات و محوطه سازی می باشند. متراژ واحدهای پهنه A شهرک چیتگر از حدود 75 تا 250 متر می باشد.
پهنه A و B در شهرک چیتگر توسط موسسه مسکن سازان بتاجا ساخته می شوند. در پهنه A علاوه بر برج های مسکونی ذکر شده، مراکز آموزشی (از مقطع ابتدایی تا آموزش عالی)، فرهنگی، مذهبی، تجاری اداری، خدماتی، درمانی، ورزشی تفریحی و گردشگری نیز پیش بینی شده است که این مختص این پهنه از شهرک چیتگر می باشد و پهنه های دیگر نیز به صورت جداگانه از چنین مراکزی بهره مند هستند که همین امر، شهرک چیتگر را به یکی از مدرن ترین و لوکس ترین شهرک های منطقه 22 در سطح تهران تبدیل می کند. 
یکی از مزایای اصلی پهنه A و در کل شهرک چیتگر، تحویل بخشی از برج های این پهنه است که به نوعی کارنامه کاری سازندگان این شهرک را در معرض نمایش گذاشته است و خریداران و سرمایه گذاران را مطمئن می سازد که سرانجام کار این شهرک به نتیجه خواهد رسید، از طرفی اعضایی که از ابتدا به این پروژه پیوسته اند و با قیمت و قرارداد ساخت دو سه سال گذشته واحدشان را تحویل گرفته و یا در شرف تحویل هستند، گواه خوبی می توانند باشند برای اثبات این ادعا که شهرک چیتگر در منطقه 22 بستر بسیار مناسبی است برای سرمایه گذاری میان مدت که می تواند سودآوری بسیار مناسب و منطقی برای سرمایه گذاران و خریدارانش ایجاد نماید. 
بی تردید با هرچه تکمیل تر شدن پهنه A شهرک چیتگر و ساخته شدن مشاعات و محوطه سازی و خیابان بندی آن و در نهایت شکل گیری آنچه از روز اول در ذهن طراحان و سازندگان این شهرک بوده است، خیل خریداران و سرمایه گذاران مشتاق به این شهرک سرازیر خواهند شد. در آن روز قطعا اعضایی که از روز اول با این پروژه همدل بوده اند، با حاشیه ی سود بالایی فروشنده خواهند بود و میوه ی صبر و اعتماد خود را بدست می آورند. 
شهرک چیتگر نامی است که در آینده ای نزدیک بسیار تکرار می شود و برای اعضا و ساکنین خود سطح جدیدی از زندگی مدرن شهری و برج نشینی همراه با رفاه و امنیت را به ارمغان می آورد.