شهرک چیتگر منطقه 22

4نفر 1398/06/09 2961

شهرک چیتگر منطقه 22

در این صفحه می خوانید:

 

 

آشنایی با شهرک چیتگر : مدرن ترین و بروز شهرک حال حاضر کشور

شهرک چیتگر که با نام شهرک امام رضا هم شناخته می شود . جدیدترین شهرک در حال ساخت در تهران و ایران می باشد . این شهرک به جهت طراحی و ساخت تحت استانداردهای مدرن و ممتاز وزارت مسکن و شهرسازی کشور پیشرفته آلمان که برترین و بالاترین استانداردهای جهانی را شامل می شود ، پیشرفته ترین ، مدرن ترین و مجهزترین شهرک تهران و ایران می باشد . شهرک چیتگر در ضلع جنوب غربی دریاچه مصنوعی چیتگر واقع شده است و در سه پهنه در حال ساخت می باشد که در حال حاضر پهنه اول آن‌ساخته شده و پهنه دوم و سوم آن در حال ساخت و تکمیل سازی می باشند .

 

شهرک چیتگر که با نام های شهرک امام‌ رضا و شهرک ارتش هم شناخته می شوند بزرگترین پروژه بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) می باشد و به جهت طراحی و ساخت بر مبنای برترین استانداردهای شهرسازی جهان متعلق به آلمان و استفاده از لوازم و وسایل فوق مدرن ، بهینه و استاندارد بدون شک یکی از زیباترین ، مدرن ترین و برترین شهرک های ایران و تهران می باشد .

 

محل قرار گیری و وسعت شهرک چیتگر :

 

شهرک چیتگر در ضلع جنوب غربی دریاچه عظیم مصنوعی چیتگر مابین دو بزرگراه استراتژیک و حیاتی همت در شمال و حکیم در جنوب واقع شده است . از این جهت این شهرک جذاب در موقعیتی عالی و استراتژیک از جهت سهولت در دسترسی به شبکه بزرگراهی کشور و آزاده راه تهران - کرج قرار گرفته است . شهرک چیتگر متشکل از سه پهنه و چند ده برج و بیست هزار واحد مسکونی خواهد بود که به جهت طراحی و طرز ساخت و امکانات و تجهیزات در میان برترین و مدرن ترین شهرک های کشور قرار می گیرد . این نکته هم‌قابل ذکر می باشد که این شهرک توسط بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران مدیریت و در حال ساخت می باشد .

 

اکنون بعد از آشنایی کلی با شهرک چیتگر ، محل قرارگیری و وسعت آن نگاهی خواهیم داشت به ویژگی ها و مزایای این شهرک که این شهرک در حال ساخت را به بهترین و مدرن ترین شهرک تهران و ایران مبدل کرده است .

 

مزایای رقابتی و ویژگی های شهرک چیتگر :

 

  • قرار گرفتن در نقطه ای مهم و استراتژیک از شهر تهران با دسترسی راحت به تمامی بزرگراه ها و آزاد راه تهران - کرج .
  • مدرن ترین و مجهزترین شهرک در حال ساخت کشور منطبق بر استانداردهای وزارت مسکن و شهر سازی آلمان .
  • استفاده از برترین و بهینه ترین مواد و مصالح در ساخت و به کارگیری اصول مدیریت پروژه تحت مدیریت بنیاد تعاون ارتش جمهوری ایران ( بتاجا ) .
  • وجود سه ایستگاه مترو ایران خودرو در غرب شهرک ، وردآورد در شرق شهرک و ایستگاه مترو چیتگر در جنوب شهرک .
  • شهرک سازی مطابق با بروزترین استانداردها و علم شهرک سازی با رعایت فضای باز ، محیط سبز و فضا سازی زیبا و مدرن و استفاده از مصالح فوق مدرن در جهت بهینه سازی انرژی .
  • قرار گرفتن شهر بازی هزار و یک شب بزرگترین شهر بازی خاورمیانه در شمال شهرک ، دریاچه چیتگر در جنوب غرب شهرک ، و بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه ایران مال در شمال شرق شهرک و باغ موزه گیاه شناسی در جنوب شهرک این شهرک را به بهترین و جذاب ترین شهرک کشور از جهت فضا و امکانات و دسترسی و تجهیزات مبدل کرده است و منطقه ۲۲ را به قطب تفریحی گردشکری تهران مبدل کرده است . 
  • طراحی برج ها با بروزترین و مدرن ترین امکانات شامل : آسانسور با تعداد و ظرفیت مناسب و سرعت بهینه و حداکثر کارایی ، سیستم اعلام و اطفا حریق ، سیستم سرمایشی هلی پد و سیستم ذخیره آب مناسب و مدرن در جهت نداشتن کوچکترین کمبود آبی هنگام قطع آب در شهرک .
  • طراحی فضای سبز اختصاصی برای هر برج به جهت استفاده ساکنین آن از فضای سبز مدرن و محیط لاکچری و استاندارد .
  • قرارگیری امکانات رفاهی و تفریحی و  پشتیبانی و امنیتی در یک طبقه زیر سطح فضای مسکونی هر برج به جهت برقراری داشتن آرامش کامل .

 

 

در کنار تمامی این مزایای رقابتی و ویژگی ها ، با توجه به وجود حدود هشتاد هزار نفر جمعیت در داخل شهرک تمامی پیش بینی ها در جهت طراحی و ساخت مراکز خرید ، مراکز تفریحی و سینما ، مراکز درمانی و بیمارستان و کافی شاپ ها و فضای های تفریحی و گردشگری هم صورت گرفته است .

 

کلام آخر :

 

شهرک چیتگر یکی از مدرن ترین و جذاب ترین شهرک های در حال ساخت کشور می باشد که با امکاناتی بی نظیر و بی مانند و فوق مدرن ، تکیه بر برترین و بروزترین علوم و استانداردهای شهر سازی و  چشم اندازی فوق العاده از شهر می تواند به بهترین محل سکونت شما تبدیل شود .

 

در صورتی که مایل به خرید و اجاره مسکن در منطقه عظیم و مدرن ۲۲ هستید ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 


حسن غلامپور 3 سال و 9 ماه قبل

سلام متری چند در میاد با حق امتیاز

پدرام افشار 3 سال و 9 ماه قبل

سلام و عرض ادب برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید 02148000944